Wyszukiwałeś:

FourFour

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: FourFour

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Ferrari FF w wersji Spyder

Ferrari Four Four nie zagościło jeszcze na halach targowych w Genewie, a jużzostały zaprezentowane pierwsze zdjęcia samochodu, który zostałpozbawiony dachu.

 

Ferrari tłumaczy działanie 4x4

Nie każdemu musiało przypaść do gustu nowe Ferrari FF. Jednak każdy nowymodel prezentowany przez stajnię z Maranello jest nie tylko coraz szybszy, aleposiada także jakąś nowinkę technologiczną na pokładzie. W przypadku FFjest to napęd 4x4.

 

Ferrari rozpieszcza klientów

Dla kupujących w tym roku w oficjalnej sieci dealerskiej modele 458 Italia,California Spyder albo FF wprowadzony został 7 letni program serwisowy.

 

Następca Ferrari 599 bez włókna węglowego

Ferrari to marka, która zawsze idzie własną drogą, nie oglądającsię na innych. Projektując i tworząc swoje samochody marka z Maranello nie idzie za modą, za trendami jaki panują w motoryzacji. Nie inaczej będzie znastępcą 599.

 

Ferrari FF: Jeśli chcesz tankuj bioetanol

Posiadasz Ferrari FF lub zamierzasz je kupić ale martwi Cię kwestia truciaśrodowiska i boisz się ekologów czyhających na Twójsamochód? Firma z Norwegii sprawi, że Twoje FF będzie mogłokorzystać z bioetanolu.

 

Fisker już wie co przedstawi w Paryżu

W zeszłym roku podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie Fisker zaprezentował koncepcyjny model Surf. Najnowsze informacje docierające odamerykańskiego producenta luksusowych aut elektrycznych mówią, że na salonie samochodowym w Paryżu zobaczymy produkcyjną wersję modelu Surf.

 

Ferrari FF z przeszklonym dachem

Ferrari uatrakcyjniło jeden ze swoich modeli. Shooting brake FF otrzymał pełny panoramiczny, przeszklony dach. Na razie jednak firma nie udostępniłacennika związanego z nową opcją.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019