Wyszukiwałeś:

Francja

. Znaleziono 246 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Francja

Spróbuj też wyszukać: W0L0SDL0886042518 toyota -francja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 246 wszystkich):

Wątek na forum: Nie zapomnij o światłach!

Skoro tak jest w Unii tzn, że Niemcy, Francja, Włochy, nie wspominając Hiszpanii i Austrii są poza Unią, a granice Unii określają "politycy" typu p. Grzegorczyka. Po to Pan Bóg, ( lub inny przymiot) zależy w co Kto wierzy, dał ludziom rozum aby z niego korzystali. Generalnie, światła dają l...

 

Wątek na forum: Passat z filtrem cząstek stałych

tylko ze psa czyli peugeot i citroen to wymyślili i to w 1999 r wiec Francja elegancja a nie szkopy ~seba

 

Wątek na forum: Nowa Tesla już 26 marca

Tesla to bardzo ciekawy projekt. Jednak nie pisałbym, że będzie jakąkolwiek konkurencją (bez ujmy dla którejkolwiek ze stron) dla Fisker Karma sedan. Jest to spowodowane pewną różnicą. Fisker posiada silnik spalinowy do napędu generatora prądu (o ile pamiętam 2.0TFSI od VW ale mogę się tu mylić)....

 

Niemcy i Francja dogadały się w sprawie CO2

Jeszcze nie tak dawno oba kraje stały po różnych stronach barykady, ateraz zaczęły mówić jednym głosem. Francja i Niemcy, a więcnajwięksi europejscy producenci motoryzacyjni, uzgodniły wspólnestanowisko w sprawie proponowanych przez Komisję Europejską przepisówograniczających emisję dwutlenku węgla.

 

Włoskie "nie" dla niemiecko-francuskiego kompromisu

Według włoskiego rządu propozycja dochodzenia do niższych limitówemisji CO2, jaką na początku tego miesiąca uzgodniły Francja i Niemcy, jest"nie do zaakceptowania". Największym stratnym przy takim rozwiązaniubyłby Fiat.

 

Premie do zakupu nowych aut pomogły producentom

Pierwszy kwartał br. zakończył się optymistycznymi sygnałami o częściowejpoprawie wsektorze motoryzacyjnym w Polsce. W marcu eksport był niższy niżprzed rokiem alejednocześnie był znacznie wyższy niż miesiąc wcześniej. Tozasługa przede wszystkim dopłatna zakupu nowych aut w takich krajach jakNiemcy, Francja i Włochy, głównych partnerachhandlowych branży.

 

Francja: Rząd wspiera zielone samochody

W ciągu najbliższych tygodni francuski rząd rozpisze przetargi na zakup 50000 aut o napędzie elektrycznym. Przyjazne środowisku samochody będą wprzyszłości stanowić flotę między innymi państwowych agend pocztowych ikolei miejskiej SNCF.

 

Wątek na forum: Od "kratek" nie odliczymy już 100 proc. VAT

Wiele miesięcy temu pisałem o tym, że aby Polski rząd uzyskał zgodę KE na czasowe zawieszenie możliwości odliczania VAT musi spełnić kilka wymogów. Jednym z nich było podniesienie podatków (ochoczo wtedy popierane przez Rostkowskiego) CIT i PIT w zamian za zgodę komisarzy z Francji i Niemiec. Na...

 

Zobacz ile zapłacisz za autostrady w Europie

Ponad 20 krajów europejskich pobiera opłaty za przejazd autostradami lubdrogami ekspresowymi. Ze względu na zbliżający się sezon wakacyjny wartowięc sprawdzić gdzie i ile należy zapłacić, by wyjazd na urlop nierozpoczął się od potężnego mandatu, który może wynieść nawet 800euro!

 

F1: Rotacja z Francją i Belgią

Organizatorzy wyścigów Formuły 1 zamierzają w przyszłości stosowaćrotację przy wyborze do kalendarza pomiędzy Grand Prix w Belgii i Francji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019