Wyszukiwałeś:

Freelander X

2 X

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Freelander 2

Spróbuj też wyszukać: freelander freelander 2 akumulator Forester

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Land Rover Freelander 2

Land Rover Freelander drugiej generacji, za oceanem sprzedawany pod zmienionąnazwą LR2, pojawi się na rynku już pod koniec tego roku.

 

Kino domowe w Land Roverze

Najnowsza odsłona modelu Land Rover Freelander 2 zostanie po raz pierwszywyposażona w system Dolby Pro Logic II, pozwalający na odtwarzanie dźwięku wformacie 7.1. Technologia dostępna na co dzień w zestawach kina domowegopozwoli teraz na doskonałą jakość dźwięku w samochodzie.

 

Kino domowe w Land Roverze

Najnowsza odsłona modelu Land Rover Freelander 2 zostanie wyposażona w systemDolby Pro Logic II, pozwalający na odtwarzanie dźwięku w formacie 7.1.Technologia dostępna na co dzień w zestawach kina domowego pozwoli teraz nadoskonałą jakość dźwięku w samochodzie.

 

Freelander 2: Konserwatywny kontynuator

Od 1997 roku był on jednym z pionierów segmentu luksusowychsamochodów kompaktowych z napędem 4x4. W wielu krajach przez wiele latbył bestsellerem, natomiast w Wielkiej Brytanii królował aż do 2005roku. Po 10 latach pobytu na rynku, w końcu doczekał się swojego następcy,modelu Land Rover Freelander2.

 

Bezpieczne terenówki

Kolejne dwa modele zostały poddane testom zderzeniowym EuroNCAP. Zarówno LandRover Freelander 2, jak i Suzuki Grand Vitara uzyskały bardzo dobre wyniki.

 

Freelander 2 z wadliwym oknem dachowym

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło zawiadomienie ozagrożeniu wynikającym z niewłaściwego działania mechanizmu otwierania oknadachowego w Land Roverze Freelander 2.

 

Freelander i Discovery w wersji ciężarowej

Od dnia wczorajszego (18 sierpnia) w salonach Land Rovera można zamawiać jużwybrane wersje modeli Freelander 2 oraz Discovery w wersjach z homologacjąciężarową.

 

Limitowany Land Rover Freelander 2 w Polsce

Brytyjski producent samochodów terenowych wprowadził na polski ryneklimitowaną wersję SPORT modelu FREELANDER 2. Zastosowany pakiet stylizacyjnyobejmuje m.in. wykończenia zderzaków i progów, lusterka i klamkiw kolorze nadwozia, sportowy spojler bagażnika oraz specjalnie zaprojektowanedo tej wersji 19 calowe felgi z lekkich stopów.

 

Land Rover Freelander 2 TD4_e: e jak ekologia

Marka Land Rover od dziesięcioleci znana jest ze swojego terenowego rodowodu.Freelander pojawił się po raz pierwszy ponad dekadę temu i był odpowiedziąBrytyjczyków na japońskie, "miejskie" terenówki.Sprawdzamy czy drugiej generacji z ekologicznym dodatkiem bliżej jest do miastaczy do terenu.

 

Land Rover Freelander 2 przeszedł facelifting

Land Rover przygotował facelifting dla Freelandera 2. Auto został zmienionepod względem stylistyki jak i zastosowanej w nim technologii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Freelander 2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018