Wyszukiwałeś:

Freelander

. Znaleziono 142 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Freelander

Spróbuj też wyszukać: freelander masa zafira a freelander opony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 142 wszystkich):

Land Rover Freelander 2

Land Rover Freelander drugiej generacji, za oceanem sprzedawany pod zmienionąnazwą LR2, pojawi się na rynku już pod koniec tego roku.

 

Freelander 2: Konserwatywny kontynuator

Od 1997 roku był on jednym z pionierów segmentu luksusowychsamochodów kompaktowych z napędem 4x4. W wielu krajach przez wiele latbył bestsellerem, natomiast w Wielkiej Brytanii królował aż do 2005roku. Po 10 latach pobytu na rynku, w końcu doczekał się swojego następcy,modelu Land Rover Freelander2.

 

Freelander 2 z wadliwym oknem dachowym

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło zawiadomienie ozagrożeniu wynikającym z niewłaściwego działania mechanizmu otwierania oknadachowego w Land Roverze Freelander 2.

 

Freelander i Discovery w wersji ciężarowej

Od dnia wczorajszego (18 sierpnia) w salonach Land Rovera można zamawiać jużwybrane wersje modeli Freelander 2 oraz Discovery w wersjach z homologacjąciężarową.

 

Limitowany Land Rover Freelander 2 w Polsce

Brytyjski producent samochodów terenowych wprowadził na polski ryneklimitowaną wersję SPORT modelu FREELANDER 2. Zastosowany pakiet stylizacyjnyobejmuje m.in. wykończenia zderzaków i progów, lusterka i klamkiw kolorze nadwozia, sportowy spojler bagażnika oraz specjalnie zaprojektowanedo tej wersji 19 calowe felgi z lekkich stopów.

 

Wątek na forum: nie włączają mi się wentylatory w LR FREElANDER 1,8 16V 2004.

Witam mam problem nie włączają mi się wentylatory w LR FREElANDER 1,8 16V 2004. Po odpaleniu silnika temperatura no zegarach dochodzi do połowy i staje.Po chwili woda zaczyna się gotowac zegar ani drgnie,a wentylatory stoją.Dopiero jak odołączę czujnik tem. wody wskazówka idzie na max zapala si...

 

Wątek na forum: freelander 1999 zablokowal sie tylne pasy.

witam w moim LD freelander 1999 zablokowaly sie tylne pasy, morze ktoś wie jak je odblokować żeby i niepotrzebnie nie rozbierać ? próbowałem juz rożnymi sposobami ale bez skutku. ~lobuz32

 

Land Rover Freelander 2 TD4_e: e jak ekologia

Marka Land Rover od dziesięcioleci znana jest ze swojego terenowego rodowodu.Freelander pojawił się po raz pierwszy ponad dekadę temu i był odpowiedziąBrytyjczyków na japońskie, "miejskie" terenówki.Sprawdzamy czy drugiej generacji z ekologicznym dodatkiem bliżej jest do miastaczy do terenu.

 

4x4 Freelander Active Trophy

Dobiegła końca tegoroczna edycja "4x4 Freelander Active Trophy" -impreza dla miłośników jazdy terenowej. Organizatorem zawodówoff-roadowych był magazyn Auto Świat 4x4 a imprezie patronował Land RoverPolska.

 

Wątek na forum: freelander 1999 zablokowal sie tylne pasy.

witam w moim LD freelander zablokowaly sie tylne pasy, morze ktoś wie jak je odblokować żeby i niepotrzebnie nie rozbierać ? próbowałem juz rożnymi sposobami ale bez skutku. ~lobuz32

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018