Wyszukiwałeś:

Freemont X

Cross X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Freemont Cross

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nowości A.D. 2013

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, a niedługo potem Sylwester i nowy 2013rok. Wraz z nim nowe plany, marzenia, nadzieje... Dla tych, którzyplanują, marzą o zakupie nowego samochodu przygotowaliśmy listę nowości,które w nadchodzących dwunastu miesiącach zadebiutują w polskichsalonach sprzedaży. A wśród nich wiele naprawdę ciekawych modeli...

 

Te nowości pojawią się w 2014 roku

mijających dwunastu miesięcy, ale i odpowiedni moment, by spojrzeć uważniena tę najbliższą przyszłość. A w tej czeka nas kilkadziesiąt premiercałkowicie nowych bądź gruntownie zmodernizowanych modeli. Zapraszamy dokrótkiej wędrówki po najciekawszych nowościach 2014 roku, jakiespróbują podbić polski rynek aut nowych.

 

Panda Cross i Freemont Cross w Genewie

Włoski Fiat do Genewy nie przywozi znaczących, nowych modeli. Na stoiskuproducenta rodem z Turynu zobaczymy Pandę Cross i Freemonta Cross.

 

Fiat Freemont w wersji Cross

W świecie motoryzacyjnym ważną rolę odgrywa moda. W ostatnich latach dużąpopularnością cieszą się wszelkiej maści SUV-y, crossovery, a nawetbardziej typowe "osobówki" w wersjach uterenowionych. Takąwłaśnie propozycją będzie Fiat Freemont Cross, który już jesieniąpojawi się na naszych drogach.

 
 

Promocje i rabaty, czyli szczyt wyprzedaży 2014

Jeśli zastanawiając się pomiędzy nowym a używanym samochodem, skłaniaszsię ku tej pierwszej opcji, ale przerażają Cię dużo wyższe koszty zakupu,mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W salonach trwa w pełni sezon wyprzedażowy– na promocjach można zaoszczędzić naprawdę sporo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Freemont Cross".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019