Wyszukiwałeś:

Freemont

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Freemont

Spróbuj też wyszukać: freemont opinie fiat 500 fiat freemont

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Nowy Fiat Freemont

Na najbliższym Salonie Samochodowym w Genewie Fiat pokaże swój nowymodel Freemont, który jest pierwszym dzieckiem współpracy firmy zChryslerem.

 

Genewa 2011: Fiat Freemont

 

Fiat Freemont - Genewa 2011 - mojeauto.tv

 
 

Fiat Freemont z napędem AWD i silnikiem V6

Zastępujący Dodge'a Journeya na europejskim rynku Fiat Freemont jużwkrótce będzie oferowany także w wariancie z napędem na wszystkiekoła oraz 280-konną, 6-cylindrową jednostką benzynową. Premiera na targachwe Frankfurcie, a debiut rynkowy już w październiku.

 

Możemy czuć się bezpiecznie. Nawet w pickupach.

Euro NCAP poddało testom zderzeniowym kolejną grupę nowych modeli na rynku.Rezultat jest niemal idealny, bowiem aż 11 na 12 przetestowanych aut otrzymałomaksymalną liczbę pięciu gwiazdek, a wśród nich pierwszy pickup ztakim rezultatem. Z tej stawki wyłamała się tylko Lancia Voyager,która musiała zadowolić się wynikiem o jedną gwiazdkę słabszym.

 

Testy zderzeniowe Euro NCAP: Fiat Freemont - październik 2011

 

Fiat Freemont uzyskał pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP.

 

Chevrolet Orlando, Fiat Freemont: Taniej i więcej

Na redakcyjnym parku testowym mojeauto.pl nadal gości Chevrolet Orlando. Zkażdym tygodniem przybywa mu liczniku kilometrów, od paru dni miejsceobok niego zajął konkurent z Italii, choć amerykańskim pochodzeniem. Jest toFiat Freemont, z którym Orlando zmierzy się w kolejnym teścieporównawczym.

 

Wątek na forum: Chevrolet Orlando, Fiat Freemont: Taniej i więcej

Freemont jest modelem dzięki któremu Fiat może podbić kolejną kategorię. Jest to bardzo mocny debiut. Freemont to świetne rodzinne auto które może zrobić wielką karierę chociażby dla tego że ma właśnie znaczek Fiata a jak wiadomo idą za tym takie plusy jak- świetne wyposażenie, wykończenie na naj...

 

Panda Cross i Freemont Cross w Genewie

Włoski Fiat do Genewy nie przywozi znaczących, nowych modeli. Na stoiskuproducenta rodem z Turynu zobaczymy Pandę Cross i Freemonta Cross.

 

Fiat Freemont w wersji Cross

W świecie motoryzacyjnym ważną rolę odgrywa moda. W ostatnich latach dużąpopularnością cieszą się wszelkiej maści SUV-y, crossovery, a nawetbardziej typowe "osobówki" w wersjach uterenowionych. Takąwłaśnie propozycją będzie Fiat Freemont Cross, który już jesieniąpojawi się na naszych drogach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019