Wyszukiwałeś:

Freightliner

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Freightliner

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Daimler Trucks z nową rodziną silników

Andreas Renschler, członek zarządu firmy Daimler AG i dyrektor departamentuDaimler Trucks zaprezentował w Detroit nową rodzinę silników o nazwieHeavy-Duty Engine Platform (HDEP). Celem Daimler AG jest zastąpienie wewszystkich markach na świecie istniejących obecnie ośmiu rodzinsilników - trzema.

 

Wyniki sprzedaży Daimler Trucks w 2007

W 2007r. Daimler Trucks osiągnął najwyższy w historii wynik sprzedażysamochodów ciężarowych Mercedes-Benz w Europie i Ameryce Łacińskiej(dział Trucks Europe/Latin America) – 159 900 pojazdów, czyli o12,5% więcej niż w roku ubiegłym. W skali globalnej niemiecki producentodnotował jednak spadek rzędu -9,4% do 467 700 ciężarówek.

 

Daimler zadowolony ze sprzedaży w 2008 r.

Sytuacja na światowym rynku samochodów użytkowych była w ubiegłymroku zróżnicowana. Rynek samochodów ciężarowych wróżnych częściach globu zmieniał się dynamicznie - rósł ikurczył sie w zależności od lokalnej koniunktury i efektów kryzysufinansowo-ekonomicznego. Tylko rynek autobusów o DMC powyżej ośmiu tonzwiększył się na całym świecie. Pomimo wahań koniunktury, koncern DaimlerAG ma powody do zadowolenia. Ubiegły rok przyniósł wzrost sprzedaży wkażdym z segmentów.

 

Ekologiczne ciężarówki Daimlera w USA

Amerykański Departament Energetyki DOE (United States Department ofEnergy) ogłosił pod koniec sierpnia przyjęcie Daimler Trucks North America(DTNA) do programu "Czyste miasta" (Clean Cities). W jego ramach DTNAwyprodukuje oraz sprzeda ponad 600 pojazdów ciężarowych z napędemhybrydowym i na gaz ziemny.

 
 
 
 
 
 

"Autonomiczna" ciężarówka już na drogach

Daimler Trucks stworzyło pierwszą samodzielnie jeżdżącąciężarówkę. Freightliner Inspiration Truck już wyjechał na drogiNevady - tam odbywają się pierwsze testy auta w regularnym ruchu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018