Wyszukiwałeś:

Ft X

hs X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ft hs

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Wątek na forum: Jeszcze lepszy GT-R

Nie ma wyglądu, dużo ciekawszy jest 370Z. Ale to wóz z potencjałem, osiągi są piorunujące. Jeździłem modelem z 2009-roku. Ciekawe co pokaże Honda (NSX II) i Toyota (FT-HS). ~DAK1

 

Sportowa hybryda Toyoty

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Detroit Toyota zaprezentujekoncepcyjny model FT-HS, który będzie pierwszym sportowym samochodem onapędzie hybrydowym. Bardzo prawdopodobne, iż jest to zapowiedź nowej Supry.

 

Modele przyszłości Toyoty

Zbliżająca się wielkimi krokami wystawa w Tokio będzie stanowiładoskonałą okazję dla Toyoty do urzeczywistnienia swoich fantazji na tematpojazdów samochodowych.

 

Dzieło Subaru i Toyoty oficjalnie

Od dłuższego czasu było wiadomo, że Toyota współpracuje z Subaru nadnowym, sportowym samochodem. Japoński koncern uchylił w końcu rąbkatajemnicy i pokazał czego możemy się spodziewać na targach w Tokio.

 

Nowa Toyota będzie droższa i bardziej nudna

Fani długo wyczekiwanej, sportowej Toyoty będą mogli poczuć się zawiedzeni.Jak donosi magazyn Autocar, samochód będzie nie tylko droższy, aleskierowany także do starszych odbiorców.

 

Toyota rejestruje model Supra

Według najnowszych doniesień koncern Toyota po raz kolejny aplikował  oustanowienie znaku towarowego dla nazwy Supra. To może oznaczać, że japońskikoncern poważnie myśli o przywróceniu flagowego sportowca.

 

Toyota: Plotki w sprawie legendy

W ostatnim czasie Toyota przedstawiła światu sportowy model GT 86,który składa hołd legendarnej Corolli AE 86. Patrząc jednak nahistorię modelową Toyoty to wciąż mało.

 

Pierwsze informacje o następcy Toyoty Supry

Nie tak dawno Toyota wraz z BMW ogłosiły wspólne stworzenie nowego sportowego auta. Od razy pojawiły się pierwsze domysły, o jakisamochód chodzi. Najprawdopodobniej zobaczymy następcę Suprybazującego na platformie, na której powstanie także następca BMW Z4.Pojawiły się już pierwsze plotki w tej sprawie.

 

Supra szykowana na targi w Detroit

O następcy Toyoty Supry mówi się już od dawna, a plotki dotyczącetego auta nasiliły się w momencie, gdy japoński koncern rozpocząłwspółpracę z BMW, której jednym z celów jest stworzeniesportowego auta. Ten samochód możliwe, że poznamy już w Detroit.

 

Czy FT-1 to następca Toyoty Supry?

Na NAIAS Toyota odsłoniła swój najnowszy model studyjny. FT-1 Conceptzostał zaprojektowany przez Calty Design Research, które na swoimkoncie ma kilkanaście ciekawych modeli.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ft hs".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018