Wyszukiwałeś:

Fuga

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fuga

Spróbuj też wyszukać: fuga toyota camry dekle felg ford probe felgi alum

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

 

Gokart pop-kultury powraca...

... powraca z odświeżonym designem, nowymi silnikami i jeszcze większą dozącharyzmy. Wczoraj (15.11.) odbyła się w Warszawie polska premiera nowejgeneracji modeli MINI - Cooper i Cooper S.

 

Elektryczny Nissan 370Z w planach?

Nowe informacje z Japonii sugerują, że Nissan zajęty jest pracami rozwojowyminad nową wersją świeżego jeszcze modelu 370Z. Prawdopodobnie marka pokusisię o wprowadzenie do sprzedaży serii hybrydowej tego sportowego samochodu.

 

Ostrzeże przed niebezpieczeństwem

Nissan opracował nowoczesny system nawigacyjny, który potrafi ostrzegaćkierowcę przez niebezpieczeństwem na drodze. W dodatku potrafi on bardzoszybko obliczać drogę.

 

Poczuj las...w Nissanie

Słowo klimatyzacja nabierze całkiem nowego znaczenia, a raczej zapachu.Japoński koncern opracowuje specjalną technologię, która zadba obardzo wyjątkową atmosferę we wnętrzu samochodu. Już niebawem jadąc autembędziemy mogli poczuć się jak w... lesie.

 

Z GPS na zakrętach

Inżynierowie Nissana opracowali nowe systemy wspomagające szybkie i sprawnepokonywanie zakrętów. Technologia wykorzystuje nie tylko silnik, hamulcei towarzyszące im wspomagacze, ale także nawigację satelitarną.

 

Nissan Fuga czyli Infiniti M

Jak donosi japońska centrala koncernu Nissan, podczas tegorocznychtargów w Tokio zostanie zaprezentowany nowy sedan, który wzależności od rynku będzie Nissanem albo Infiniti.

 

Tokio 2009: Przyszłość motoryzacji po japońsku

Gdyby nie to, iż pozycja japońskiej motoryzacji jest niezwykle silna, owystawie samochodowej w Tokio można by w tym roku nie wspominać. Pozaproducentami z Kraju Kwitnącej Wiśni ominęły ją niemal wszystkie światowekoncerny. Co jednak nie oznacza, że w halach wystawowych Makuhari dzieje sięniewiele.

 

Tokyo Motor Show 2009 : Nissan LandGlider, FUGA oraz ROOX

 

Nissan LandGlider, FUGA oraz ROOX - Tokyo Motor Show 2009 - mojeauto.tv

 

Rozszerzenie współpracy

Na rynku motoryzacyjnym konkurencja jest wielka i często łącząc sił możnawięcej ugrać. Do takich wniosków doszły dwie japońskie marki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019