Wyszukiwałeś:

Fusion X

Hybrid X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fusion Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Jedno tankowanie i 2.352 kilometry

Specjalny zespół kierowców testowych Forda ustanowił nowy rekordświata w długości podróży przy jednym tankowaniu. W teście użytyzostał Ford Fusion Hybrid, którego średnie spalanie na trasie wynosiłojedynie 2,88l/100km.

 

Focus też będzie elektryczny

W przyszłym roku Ford zamierza ruszyć z programem prób i badań aut znapędem elektrycznym. Pierwszym modelem osobowym napędzanym silnikiemelektrycznym będzie Ford Focus, którego jeden z egzemplarzy w wersjiFocus BEV można było zobaczyć na wystawie we Frankfurcie.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Jakie auta będą najlepsze za Oceanem?

Już w przyszłym tygodniu ruszy największa na rynku amerykańskim wystawasamochodowa - North American International Auto Show - a wraz z nią poznamyzwycięzców plebiscytu na amerykański samochód roku.

 

Dwa Fordy samochodami roku w USA

Jak co roku pierwszy dzień wystawy NAIAS w Detroit jest okazją do wręczenianagród w konkursie na North American Car oraz Truck of the Year. W tymroku konkurs został zdominowany przez Forda.

 

Czy będzie mniej elektroniki w samochodach?

Ostatnie problemy Toyoty i ewentualność pojawienia się następnych, przykuływ ostatnich tygodniach uwagę całego świata motoryzacyjnego. Stawka jestjednak znacznie większa niż straty finansowe lub utrata zaufaniaklientów.

 
 

Kolejny etap fordowskiej ekologii

C-MAX Energi (technologia plug-in) i C-MAX Hybrid, dwa nowe hybrydowe modeleForda, właśnie wjechały na stoisko firmy w Detroit.

 

Ford Fusion: amerykańska zapowiedź Forda Mondeo

Ford zaprezentował nowy model - Fusion. Samochód zadebiutuje na rynku amerykańskim jako auto klasy średniej. Model ten zapowiada nową generacjęeuropejskiego Forda Mondeo.

 

Hyundai Elantra i Range Rover Evoque najlepsze w Stanach

Hyundai Elantra z tytułem North American Car of the Year 2012, a Range RoverEvoque z tytułem Truck of the Year 2012. Oto najważniejsze rozstrzygnięciaplebiscytu na samochody roku na rynku amerykańskim, jakie poznaliśmy narozpoczętej właśnie wystawie samochodowej NAIAS w Detroit.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fusion Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019