Wyszukiwałeś:

Fusion

. Znaleziono 130 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fusion

Spróbuj też wyszukać: felga fusion fusion 1 4 z lpg fusion zanik pradu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 130 wszystkich):

Wszystko o samochodach Ford Fusion

Wprowadzony do sprzedaży w 2003 roku Ford Fusion łączy cechy kilku typów nadwozia: hatchbacka, kombi, minivana i tak już trochę na siłę auta terenowego. Mimo że Ford Fusion jest w pewnym sensie także autem początkującym nową jakość i trendy, pozostanie tylko autem do jazdy po mieście zasilając sz...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Ford Fusion: fajne auto

4.5 kolejny mój ford tym razem Fusion inaprawdę dobry wybór ,spełnia moje potrzeby , ma bardzo dobre własnościjezdne i nie muszę się za bardzo obawiać zjazdu na gorszą drogę dziękidość wysokiemu przeswitowi auto nie boi się przejechać tam gdzie nie ...

 

Ford Fusion

Ford Fusion to model, który łączy w sobie cechy subkompaktowych auttypu hatchback, minivanów oraz pojazdów terenowo-rekreacyjnych,tworząc tym samym nową kategorię samochodów miejskich przeznaczonychdla osób o aktywnym stylu życia UAV (Urban Activity Vehicle).

 

Ford Fusion: Terenowiec do jazdy miejskiej

Łącząc cechy hatchbacka, minivana i auta terenowego Ford Fusion stworzyłnową klasę na rynku małych samochodów – Urban Activity Vehicle(UAV). Według założenia producenta, auto to powinno podobać sięgłównie młodym, aktywnym, mieszkającym w mieście rodzinom.

 

Ford Fusion: Mieszaniec

Każdy producent stara się stworzyć taki model, który zapoczątkowałbynową jakość. Tak było też z pewnością przy projektowaniu Forda Fusiona,którego określono jako miejskie auto dla aktywnych osób (UrbanActivity Vehicle).

 

Ford atakuje segment B

Wprowadzone w styczniu odmłodzone wersje modeli Ford Fiesta oraz Ford Fusionmają pomóc w zdobyciu większego udziału w tej niezwykle konkurencyjnejczęści rynku.

 

Ford Fusion: Po liftingu

Ubiegłoroczny lifting Forda Fusiona nie przyniósł jakichśpoważniejszych zmian. Ta sama linia nadwozia, te same silniki, podobnewłaściwości jezdne. Krótko mówiąc, Fusion pozostałwłaściwie tym samym miejskim autem dla nieco bardziej aktywnych osób.

 

Wątek na forum: Ford Fusion naprawdę rewelacyjne auto

Kto nie ma go dla siebie bo ma go w firmie to zawsze będzie narzekał, ja osobiście tym Panom dałbym rowery do jazdy a nie takie auta o których nawet nie śnili. Dla mnie Ford Fusion 1.4 Tdci, jest ekonomiczny, dynamiczny, oszczędny, męski bo mocny :) Godny polecenia, faktyczne spalanie średnie to ...

 

Ford Fusion 2013

 

Na targach motoryzacyjnych NAIAS 2012 w styczniu Ford zaprezentował kolejną generację modelu Fusion. Nowy Fusion to także zapowiedź, jak może już niebawem wyglądać najnowsza odmiana nowej generacji modelu Ford Mondeo.

 

Ford Fusion: amerykańska zapowiedź Forda Mondeo

Ford zaprezentował nowy model - Fusion. Samochód zadebiutuje na rynku amerykańskim jako auto klasy średniej. Model ten zapowiada nową generacjęeuropejskiego Forda Mondeo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019