Wyszukiwałeś:

Fuso X

canter X

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fuso canter

Spróbuj też wyszukać: reflektory przednie Fuso Canter Euro 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Hybrydowe Fuso Canter w Londynie

Daimler AG przekazał do testów największą w Europie flotęciężarówek hybrydowych - 10 pojazdów Fuso Canter Eco Hybridtrafiło w Londynie do ośmiu klientów. Celem tych trzyletnichtestów jest uzyskanie nowych informacji na temat eksploatacji7,5-tonowych ciężarówek hybrydowych oraz zademonstrowanie wysokiegopoziomu wydajności napędu elektryczno-dieslowego

 

Pierwsze seryjne Fuso Canter Eco Hybrid u europejskiego klienta

Mitsubishi Fuso Truck & Bus Corporation (MFTBC) dostarczy dziesięćpierwszych ciężarówek Fuso Canter z napędem hybrydowym do Irlandii.Odbiorcą tych ekologicznych pojazdów jest największy irlandzki dostawcaenergii elektrycznej, firma Electricity Supply Board (ESB) z Dublina.

 

Nowy Fuso Canter - bardziej oszczędny i funkcjonalny

Jako pierwszy producent, Fuso wprowadza na rynek ciężarówkęwyposażona w automatyczną przekładnię dwusprzęgłową. Wraz z wydłużonymiokresami międzyprzeglądowymi, zwiększoną ładownością orazprzeprojektowanym podwoziem - teraz łatwiejszym w zabudowie - Fuso Canterokazuje się jeszcze bardziej funkcjonalny.

 

Nowy Fuso Canter

Na rynku pojawia się Fuso Canter najnowszej generacji - całkowiciezmodernizowany zarówno technicznie, jak i pod względem wygląduzewnętrznego. W wewnętrznej terminologii producenta, ten światowyprzebój Daimler Trucks został opatrzony symbolem TF. Pozycja lidera wsegmencie lekkich samochodów ciężarowych, zostanie dodatkowo wzmocnionadzięki wprowadzeniu pierwszej w tym segmencie dwusprzęgłowej przekładniDuonic.

 

Daimler rozpoczyna ofensywę Fuso

Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation (MFTBC) - jeden z liderówwśród producentów aut użytkowych z Azji - wzmocniony wychodzi zkryzysu spowodowanego trzęsieniem ziemi i tsunami w Japonii. Te dobre wieściogłosił Albert Kirchmann, prezydent MFTBC, podczas europejskich jazd testowychnową, lekką ciężarówką Fuso Canter.

 

Fuso podczas Tokyo Motor Show

Podczas 42. salonu samochodowego w Tokio Mitsubishi Fuso Truck and BusCorporation (MFTBC) - jeden z wiodących producentów aut użytkowych zAzji - prezentuje najbardziej innowacyjne modele w historii firmy. Tematemprzewodnim stoiska są "zielone" technologie, w szczególnościnapęd hybrydowy. Swoją światową premierę świętuje nowaciężarówka Fuso Canter Eco Hybrid.

 

Canter 4x4

W październiku 2011 r. na rynku pojawił się zupełnie nowy, odmieniony FusoCanter. Teraz, po raz pierwszy w historii modelu, do europejskiej ofertydołącza wersja z napędem na wszystkie koła. Produkcja modelu w portugalskiejfabryce w Tramagal rusza w lutym br.

 

Fuso Canter ma 50 lat

Pierwsze wcielenie Fuso Cantera zadebiutowało na rynku w marcu 1963 roku. 50lat i osiem generacji później model ten świętuje okrągłe urodziny zponad 3,7 mln egzemplarzami sprzedanymi od chwili premiery.

 

Fuso Canter z lekkimi zmianami

Lekka i zwrotna ciężarówka Fuso Canter w wersji na rok modelowy 2014oferuje liczne nowości. Nowy, topowy wariant Canter 9C15/9C18 o dopuszczalnejmasie całkowitej 8,55 t ma zwiększoną nośność podwozia do prawie 6 ton,ustanawiając w ten sposób rekord w swojej kategorii wagowej.

 

Nowy Fuso Canter

Na rynku debiutuje nowy Fuso Canter. Nowy użytkowy model marki należącej doMercedesa jest teraz bardziej wydajny i ekologiczny.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fuso canter".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019