Wyszukiwałeś:

G X

37 X

. Znaleziono 1116 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: G 37

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1116 wszystkich):

Krosno wyda ponad 37 mln zł na drogi

W tegorocznym budżecie miasta Krosna największa pula,  bo aż 37,3 mlnzł przeznaczona zostanie na inwestycje drogowe. Spory procent tej kwotystanowić będą pieniądze pozyskane m.in. z Unii Europejskiej.

 

Sprzęgło visco

Sprzęgło visco wykorzystywane jest m.in. przy wentylatorach, łącząc i przenosząc moment obrotowy z wału napędowego na wieniec wentylatora i regulując tym samym prędkość obrotów wentylatora w zależności od temperatury.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Remonty krajówek w Wielkopolsce

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniuprzedstawiła wykaz najpilniejszych zadań mających na celu poprawę stanunawierzchni dróg krajowych w województwie.

 

Wyremontują nadmorskie drogi

- Odcinek drogi krajowej nr 23 Pszczelnik- Sarbinowo jest jednym z czternastu,które szczeciński oddział planuje wyremontować w tym roku. Będą toodcinki dróg nr 3, 10, 11, 20, 23, 26, 31 i 37, łącznie długości 43kilometrów - informuje Mateusz Grzeszczuk, specjalista do sprawkomunikacji szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowychi Autostrad. Oferty w przetargu na roboty remontowe odcinka DK23 Pszczelnik -Sarbinowo (zachodnio-pomorskie) już otwarte. Prace mają zakończyć się przedkońcem sierpnia tego roku.

 

Infiniti Q50 z dieslem

Debiutujący w styczniu na wystawie w Detroit całkowicie nowy Infiniti Q50,czyli następca modelu G sedan, do Genewy przyjechał z nową jednostkąwysokoprężną.

 

Wątek na forum: OPEL ASTRA G 1,6 16V 2001r. gaśnie na luzie

Dziendoberek!Mam problem z autkiem.Chodzi o to ze gasnie jak przy wysokich obrotach wrzuce na luz.Podobno to silnik krokowy,ale w moim aucie podobno go nie ma,a mianowicie w opel astra G 1,6 16V 2001rok.Jesli go ten model nie posiada,to co posiada?(Przepustnica jest elektryczna)Serdecznie dziekuj...

 

W każdym województwie będzie zespół do walki z piratami drogowymi

Komendant Główny Policji, gen. insp. Marek Działoszyński,zapowiedział powołanie w każdej komendzie wojewódzkiej zespołu dowalki z piractwem drogowym.

 

Będzie południowa obwodnica Zielonej Góry

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wraz z Urzędem MiastaZielona Góra doszły do porozumienia w sprawie budowy południowejobwodnicy miasta. To dobra wiadomość dla mieszkańców stolicywojewództwa lubuskiego i pobliskich miejscowości, choć trzebapamiętać, że nowa droga powstanie dopiero za 10 lat.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "G 37".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019