Wyszukiwałeś:

G X

500 X

4x4 X

. Znaleziono 79 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: G 500 4x4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 79 wszystkich):

"Miejski wędrownik" za 68.500 złotych

Wczoraj w warszawskiej Fortecy odbyła się premiera samochodu, który będziekolejną bardzo ciekawą pozycją wypełniającą niszę o nazwie crossover.Mowa jest tutaj o modelu Nissan Qashqai. Samochód jest już dostępny wsprzedaży, a jego najtańsza wersja będzie kosztować 68.500 złotych.

 

Ssangyong Rodius: "Król szos" po facelifcie

Przed paroma miesiącami na rynku pojawiła się odświeżona wersja SsangyongaRodiusa. Zmian jak na lekarstwo, auto jak było, tak jest rozpoznawalne,głównie dzięki swym ponadprzeciętnym gabarytom, które czyniągo jednym z największych, jeśli nie największego na rynku przedstawicielasegmentu vanów.

 

III ogólnopolski zlot Kia 4x4

W dniach 24-26 kwietnia br. odbędzie się trzeci już zlot członkówklubu Kia 4x4. Miejscem spotkania miłośników off roadu będzie tymrazem Karpacz.

 

Ford Ranger: Lepszy pod wieloma względami

Europejski rynek pickupów zdominowany jest przez przedstawicieliazjatyckich, głównie japońskich. Od pewnego czasu dość udaniepróbuje z nimi rywalizować Volkswagen Amarok. A teraz do tej walkizamierza się włączyć nowa generacja Forda Rangera. Odmienionego pod wielomawzględami Rangera właśnie mieliśmy okazję poddać pierwszym próbom wdość wymagającym terenie.

 

Nowości Fiata na targach IAA

Producent samochodów z Turynu na targi do Frankfurtu przywiezie dwiewersje specjalne swoich samochodów: Pandy i Freemonta. Do Gamy 500dołączą trzy nowe wersje silnikowe.

 

Znamy ceny Fiata 500X

Cenniki nowego Fiata 500X pojawiły się już na półkach w salonach włoskiej marki. Podstawową wersję crossovera kupimy za mniej niż 60 tysięcy złotych.

 

Mercedes odsłania "Gelende" dla Terminatora.

Gdy sukces mierzony jest w milionach, to trzeba kuć żelazo pókigorące. I tak Mercedes daje nadzieję tym, którzy nie zdążylizakupić G63 AMG 6x6. Oto niemniej potworny Mercedes G 500 4x4².

 
 

Premiera: Fiat 500X

Wskrzeszenie Fiata 500 było mistrzowskim posunięciem koncernu Fiat. Kolejnekroki producenta z Turynu były już jednak, jak ślepe ciosy wyprowadzane nakorpus. Długo musieliśmy czekać na następny, zjawiskowy samochódspod znaku Fabbrica Italiana Automobili Torino. Oto jest – 500X.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "G 500 4x4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019