Wyszukiwałeś:

G X

65 X

AMG X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: G 65 AMG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Jeszcze mocniejsze Klasa G od AMG

Zagraniczni fotoreporterzy przyłapali Mercedesa Klasy G stuningowanego przezAMG. Auto jednak brzmiało bardziej donośnie niż wersja G55 AMG.

 

Mercedes: Oto nowa "Gelenda"

Producent aut z gwiazdą na masce odświeżył i zmodernizował jeden ze swoichnajbardziej rozpoznawalnych modeli w gamie. Mowa oczywiście o Klasie G,która również jest określana hasłem Geländewagen.

 

Mercedes: Duch AMG w G Klasie

G Klasa Mercedesa debiutuje w dwóch najmocniejszych wersjach - G 63 AMG oraz G 65 AMG. Legendarne, niemieckie auto terenowe, które nie dawno zostało zaprezentowane w nowej wersji teraz można będzie zamawiać z błogosławieństwem AMG.

 

Brabus dla naftowych władców

Brabus postanowił poprawić Mercedes G 65 AMG tak, by zafascynować nimarabskich szejków, dla których pieniądze nie grają roli, aktórzy prześcigają się w posiadaniu co raz bardziej osobliwychsamochodów. Brabusa 800 Wildstar nazwiesz co najmniej niepowtarzalnym.

 

Mercedes stworzył bestię, która zjada ekologów

Motoryzacja zachwyca nas i ekscytuje tylko i wyłącznie dlatego, żepojawiają się auta, które nas przerażają, a zarazem fascynują.Mercedes stworzył prawdziwego potwora, który sprawia, że żaden z"zielonych" nie odważy się stanąć naprzeciw niego w proteście ztransparentem w ręku. G 63 AMG 6x6 zjada ekologów na śniadanie.

 

Mercedes S 65 AMG: Mocniej już się nie da

Silnik V12. Dwie turbosprężarki. To cechy nowej Klasy S przygotowanej przezinżynierów z AMG. Mercedes pokazał topową limuzynę w najlepszymmożliwym wydaniu - S 65 AMG.

 

Tego Mercedesa najczęściej kupiono w Polsce

Po pierwszych siedmiu miesiącach bieżącego roku Polska jest największym wEuropie rynkiem pod względem sprzedaży modelu Mercedes G 63 AMG 6x6.Również pozostałe warianty popularnej Gelendy sprzedają się w Polscebardzo dobrze.

 

Szalone kolory w G63 i G65 AMG

Rosyjski oddział Mercedesa zaproponował swoim klientom dość ciekawą opcję.Modele G63 oraz G65 AMG będą dostępne z opcją "Crazy Color".

 

Mercedes Klasy G: legenda po liftingu

Choć samochodowy świat pędzi szybko i wciąż wzbogaca się o nowe modele tojest jedno auto, które wszelkim trendom opiera się już czwartą dekadę. Nawet po face liftingu Mercedes Klasy G jest old-schoolową maszynądo taplania się w błocie i luksusie.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "G 65 AMG".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019