Wyszukiwałeś:

G X

Power X

. Znaleziono 192 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: G Power

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 192 wszystkich):

Bawarski huragan

Niemiecka firma G-Power specjalizująca się w tuningowaniu samochodówmarki BMW pochwaliła się ostatnio, że zbudowała najszybsze BMW w historii.Według niej model M6 Hurricane CS rozpędzi się do 370km/h.

 

G-Power dla BMW

Stare silniki nie umierają. Taką maksymą kierują się pracownicy firmyG-Power, którzy stworzyli specjalny zestaw do samodzielnego montażu,który w szybki i dość prosty sposób pozwala wydobyć dodatkowekonie mechaniczne.

 

900-konny "tajfun"

Firma G-Power zaprezentowała właśnie najszybszego na świecie przedstawicielagatunku SUV - Typhoon RS Ultimate V10. Auto powstało na szczątkach BMW X6M,ale zaaplikowano mu legendarne serce, które właśnie odchodzi naemeryturę.

 

Nocny sprint G-Power Hurricane RS BMW M5

 

Nocny sprint G-Power Hurricane RS BMW M5 - źródło: g-power.de - mojeauto.tv

 

Najszybsze BMW o nadwoziu kombi

G-Power po raz kolejny stworzyło potwora. Tym razem na warsztat trafiło BMWM550d o nadwoziu kombi. Będzie to najszybsza odmiana tej wersji.

 

G-Power uwalnia 1001 KM z BMW M6

Mimo paru dobrych lat od premiery, Bugatti Veyron jest nadal wyznacznikiem wkwestii osiągów dla wielu producentów. Tym razem specjaliści odtuningu z G-Power przekroczyli barierę tysiąca koni.

 

BMW M4 GTS w piekielnej wersji od G-Power

520 KM w sportowych coupe? Tak to bardzo dużo! Taką moc seryjnie generujesilnik BMW M4 i... dla niektórych okazuje się to zbyt niską wartością. Pomocną dłoń wyciąga do nich jednak tuner G-Power.

 
 

Mercedes-AMG G63 - zastrzyk mocy od G-Power

Jeżeli moc 571 KM generowana przez silnik 5,5 l V8 twin turbo okaże się zbytniska, klient może skorzystać z oferty firmy tuningowej G-Power. Dziękimodyfikacjom silnik Mercedesa-AMG G63 ma aż 645 KM!

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "G Power".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019