Wyszukiwałeś:

G

. Znaleziono 28104 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: G

Spróbuj też wyszukać: mercedes g

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28104 wszystkich):

25 lat G klasy

Mercedes Klasa G świętuje 25 rocznicę produkcji. Wiosną 1979r. koncernmotoryzacyjny ze Stuttgartu zaprezentował po raz pierwszy ten pojazd terenowy iod tego czasu dostarczył klientom na całym świecie łącznie 175 tys.pojazdów klasy G.

 

Mercedes Klasa (AM)G

Mercedes postanowił jeszcze raz podrasować swój terenowy model Klasa Gz symbolem 55 AMG. Optycznie auto zachowało klasyczną formę, jednak podmaską przewija się najnowocześniejsza technologia.

 

Mercedes klasa G z drobnymi zmianami

Mercedes klasa G to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli z gwiazdą namasce. Produkowany już od 29 lat po raz kolejny poddany został zmianom. I, jakto zwykle bywa, zmiany te są wręcz niezauważalne.

 

Na miękko lub na twardo w Klasie G

Jeden z nadwornych tunerów Mercedesa, firma Brabus, zaprezentowała nowyzestaw tuningujący zawieszenie w Mercedesie Klasy G.

 

Koniec Mercedesa Klasy G SWB

Wszyscy już właściwie wiedzą, że dni trzydrzwiowej wersji klasycznej KlasyG są policzone. Jednak przed pożegnalnym momentem Mercedes postanowiłwypuścić specjalną, ostateczną edycję auta.

 

Mercedes: Duch AMG w G Klasie

G Klasa Mercedesa debiutuje w dwóch najmocniejszych wersjach - G 63 AMG oraz G 65 AMG. Legendarne, niemieckie auto terenowe, które nie dawno zostało zaprezentowane w nowej wersji teraz można będzie zamawiać z błogosławieństwem AMG.

 

Radykalnie zmieniona Klasa G w 2017 roku

Klasa G Mercedesa to jeden z tych aut, których wygląd nie zmienił siępraktycznie w ogóle od początku produkcji. Producent ze Stuttgartupostanowił jednak, że nadszedł czas na radykalne modyfikacje.

 

Mercedes Klasy G: legenda po liftingu

Choć samochodowy świat pędzi szybko i wciąż wzbogaca się o nowe modele tojest jedno auto, które wszelkim trendom opiera się już czwartą dekadę. Nawet po face liftingu Mercedes Klasy G jest old-schoolową maszynądo taplania się w błocie i luksusie.

 

6-kołowy Mercedes Klasy G od Mansory

Kanarkowy kolor to tylko przykrywka - wszystko inne w tym monstrualnym Mercedesie to diabelska maszyneria do rozgniatania zwykłych samochodów na blaszaną papkę. Mercedes Klasy G 6x6 został poprawiony przez Mansory.

 

Mercedes Klasy G będzie żył wiecznie

Chyba każdy fan motoryzacji zna Mercedesa "Gelendę". Jegoprostokątne nadwozie znane jest już od prawie 40 lat, ale to wcale nieznaczy, że już czas na emeryturę - G-Klasa będzie produkowana nadal.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019