Wyszukiwałeś:

G37 X

Cabrio X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: G37 Cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Będzie Infiniti G Cabrio

Należąca do Nissana, luksusowa marka Infiniti będzie mieć w swojej gamiemodelowej również i kabrioleta, który powstanie na bazie modeluG37 Coupe.

 

Infiniti G37 Convertible dla Europy

Kiedy po raz pierwszy zaprezentowano Infiniti G37 Convertible przeznaczone narynek amerykański, pierwsze reakcje były bardzo pozytywne. Okazuje sięjednak, że apetyt fanów za Oceanem także zostanie zaspokojony. Autotrafi do Europy latem 2009 roku.

 

Infiniti G37 Cabrio w Europie

Targi w Genewie będą miejscem europejskiej premiery nowego Infiniti G37Cabrio. Początek sprzedaży na Starym Kontynencie ruszy jednak dopiero wewrześniu.

 

Genewa 2009: VIDEO-RELACJA

Targi samochodowe w Genewie to być może ostatnia szansa w tym roku, abyzobaczyć wszystkich producentów aut pod jednym dachem hal wystawowych.Zapraszamy na obszerną video-relację z tej najważniejszej imprezymotoryzacyjnej w Europie.

 

Nie ma mocnych na Octavię

Lider polskiego rynku aut nowych po pierwszym półroczu bieżącego roku– Skoda Octavia, jest też niekwestionowanym liderem ostatnich miesięcyrankingów Top Ten mojeauto.pl. Również i w lipcu nie miał sobierównych, ciesząc się największym zainteresowaniem wśródInternautów.

 

Infiniti G37 Cabrio - także na zimę

Infiniti G37 Cabrio jest już piątym modelem Infiniti, jaki pojawił się narynku europejskim. Auto zadebiutowało w Europie podczas tegorocznegomiędzynarodowego salonu samochodowego w Genewie, a teraz właśnie wchodzi dosprzedaży na polskim rynku.

 

Ostrzejsze cabrio Infiniti

Na rozpoczynających się już w tym tygodniu targach motoryzacyjnych w Paryżuna stoisku Infiniti będzie można zobaczyć kabrioleta modelu G37 w niecopodrasowanej postaci sygnowanej trzema literkami IPL.

 

Infiniti IPL G Convertible debiutuje w Los Angeles

Na trwającym już dwa dni salonie samochodowym w Los Angeles Infinitioprócz model JX pokazało model Infiniti IPL G Convertible.Samochód pojawi się w sprzedaży wiosną 2012 roku.

 

Genewa 2009: Infiniti G37 Cabrio - prezentacja

 

Prosto z Genewy , Infiniti G37 Cabrio

 

Nowe Infiniti G37 w przyszłym roku

To najnowsza informacji z kraju kwitnącej wiśni. Infiniti wiosną przyszłegoroku zaprezentuje zmienioną wersję modelu G.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "G37 Cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019