Wyszukiwałeś:

G37

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: G37

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Ładniejsze i mocniejsze G37 Coupe

Należąca do Nissana marka Infiniti zaprezentuje na zbliżających się targachmotoryzacyjnych w Nowym Jorku G37 Coupe, czyli następcę modelu G35 Coupe.

 

Infiniti już w Europie

Tropem wielu amerykańskich marek, a także należącego do Toyoty Lexusa, naeuropejski rynek zawitało właśnie Infiniti. Na targach w Genewie Europejczycypo raz pierwszy mają okazję stanąć oko w oko z autami tej japońskiej marki.

 

Będzie Infiniti G Cabrio

Należąca do Nissana, luksusowa marka Infiniti będzie mieć w swojej gamiemodelowej również i kabrioleta, który powstanie na bazie modeluG37 Coupe.

 

Infiniti w Polsce - znane ceny i specyfikacja

Znane są już ceny wraz z wyposażeniem wszystkich modeli marki Infiniti,która w październiku oficjalnie zadebiutuje na naszym rynku. Cenyzaczynać się będą od 160.900 zł za G37 Sedan.

 

Infiniti G37 Convertible dla Europy

Kiedy po raz pierwszy zaprezentowano Infiniti G37 Convertible przeznaczone narynek amerykański, pierwsze reakcje były bardzo pozytywne. Okazuje sięjednak, że apetyt fanów za Oceanem także zostanie zaspokojony. Autotrafi do Europy latem 2009 roku.

 

Infiniti G37 Cabrio w Europie

Targi w Genewie będą miejscem europejskiej premiery nowego Infiniti G37Cabrio. Początek sprzedaży na Starym Kontynencie ruszy jednak dopiero wewrześniu.

 

Lexus GS 450h i Infiniti G37: Japonia szturmuje! (VIDEO-TEST)

Choć podczas II Wojny Światowej Niemcy i Japonia należały do tej samej osipaństw walczącej z aliantami, to teraz zaciekle rywalizują ze sobą napoletku motoryzacyjnym. Odmłodzony Lexus GS 450h i zupełnie nowe na StarymKontynencie Infiniti G37, to dwa modele z Kraju Kwitnącej Wiśni, którezamierzają zaatakować pozycje trzech wielkich, prestiżowych koncernówz Niemiec - BMW, Audi oraz Mercedesa.

 

Infiniti G37 Cabrio - także na zimę

Infiniti G37 Cabrio jest już piątym modelem Infiniti, jaki pojawił się narynku europejskim. Auto zadebiutowało w Europie podczas tegorocznegomiędzynarodowego salonu samochodowego w Genewie, a teraz właśnie wchodzi dosprzedaży na polskim rynku.

 

Ostrzejsze cabrio Infiniti

Na rozpoczynających się już w tym tygodniu targach motoryzacyjnych w Paryżuna stoisku Infiniti będzie można zobaczyć kabrioleta modelu G37 w niecopodrasowanej postaci sygnowanej trzema literkami IPL.

 

Nowe Infiniti G37 w przyszłym roku

To najnowsza informacji z kraju kwitnącej wiśni. Infiniti wiosną przyszłegoroku zaprezentuje zmienioną wersję modelu G.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019