Wyszukiwałeś:

G6

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: G6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

 
 

Nowości Pontiaca

Na targach motoryzacyjnych w Detroit Pontiac wchodzący w skład General Motorsprezentuje swoje dwa najnowsze modele. Są to sedan G6 oraz roadster Solstice.

 

Pontiac za udział w talk show

Widzowie, którzy zasiedli w poniedziałek na sali podczas kręcenia programutelewizyjnego na inaugurację 19. edycji Oprah Winfrey Show, zostali obdarowanimodelem Pontiac G6.

 

GM na wystawie SEMA, cz. II

W sumie koncern General Motors zaprezentował w Las Vegas gamę kilkunastumodeli różnych marek wchodzących w skład międzynarodowego koncernu.

 

Mniej Pontiaców G6

Słaba sprzedaż to główna przyczyna tego, iż koncern GM został zmuszony doograniczenia produkcji modelu Pontiac G6, który na amerykańskim rynku obecnyjest od 2004 roku.

 

Koniec produkcji Pontiaca GTO

Trzy lata temu, dzięki zaangażowaniu australijskiej firmy-córki koncernuGeneral Motors - Holden pobudzono do życia legendarny model Pontiaca GTO. Terazkariera amerykańskiego auta ponownie się kończy. GM planuje zakończenieprodukcji GTO w sierpniu 2006 roku.

 

Pontiac G6 GXP: Nowojorczyk z Oakland

Na targach samochodowych w Nowym Jorku Pontiac zaprezentuje studyjny model G6GXP Coupe. Tym samym, amerykański producent z Oakland zamierza zbadaćzainteresowanie publiczności modelem, co przełoży się na decyzję odnośnieseryjnej produkcji auta.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019