Wyszukiwałeś:

GLC

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GLC

Spróbuj też wyszukać: mercedes glc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

"Gelenda" + coupe = GLC

Według najnowszych doniesień ze Stuttgartu Mercedes zamierza rywalizować zBMW X4, które pojawi się w przeciągu kilku następnych lat. Do walkiprzygotowuje się samochód, który będzie połączeniemlegendarnej Klasy G z nadwoziem coupe.

 

Mercedes GLC Coupe - następca GLK w Szanghaju

Podobnie jak w przypadku większego GLE, Mercedes odnawianie mniejszegocrossovera rozpoczyna od modnej wersji coupe. W Szanghaju właśnie pokazanobardzo zaawansowane auto koncepcyjne.

 

Mercedes zapowiada premierę SUV-a GLC

Na kilka godzin przed oficjalną premierą, Daimler AG wreszcie pokazuje kilkaujęć swojego nowego dzieła. Mercedes-Benz GLC to niewielki SUV, któryw ofercie marki ze Stuttgartu zastąpi model GLK.

 

Mercedes GLC - nowa gwiazda wśród crossoverów

Mercedes mówi wprost - nowy model GLC jest pod każdym względem lepszyod poprzednika, modelu GLK. Oszczędniejszy, bezpieczniejszy, szybszy, bardziej komfortowy i znacznie lepiej wyposażony. Murowany bestseller.

 

Mercedes GLC w wydaniu AMG potwierdzony

Chwilę po premierze Mercedesa GLC wiemy już, że producent ze Stuttgartu zaoferuje swojego nowego SUVa w sportowym garniturze prosto z dywizji AMG.Szykuje się wyjątkowo mocny wóz.

 

Mercedes GLC: Godny następca GLK

Po paru latach egzystencji rynkowej Mercedes GLK przechodzi totalnąmetamorfozę. Samochód zmienia nie tylko nazwę, ale przede wszystkimwygląd i robi mocny krok do przodu pod względem technologii. Nowy model zeStuttgartu stawia poprzeczkę wysoko nie tylko dla konkurencji, ale poddajemocnej wątpliwości sens kupowania samochodów z nadwoziem kombi.

 

Maja Włoszczowska dostała Mercedesa GLC

10 września w salonie Grupy Wróbel we Wrocławiu odbył się pokaznowego modelu GLC oraz innych modeli z palety SUV. Gościem specjalnym byłaMaja Włoszczowska, która odebrała nowy egzemplarz.

 

Mercedes-AMG GLC 43 - 367 KM w SUV-ie

Na targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku Mercedes zaprezentował sportowąodmianę crossovera. Majstrowali przy nim specjaliści z samego AMG. Oto nowyMercedes-AMG GLC 43.

 

Mercedes GLC Coupe ? premiera w Nowym Jorku

Gama modelowa Mercedesa cały czas się powiększa. Właśnie podczastargów motoryzacyjnych w Nowym Jorku zaprezentowano nowy model GLC Coupe,który na rynku będzie konkurował z BMW X4.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019