Wyszukiwałeś:

GLE X

63 X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GLE 63

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

AMG GT: Gra na nerwach konkurencji

Stuttgart znów to zrobił. Niemcy znów pokazali konkurencji ktowyznacza trendy. Najnowszy Mercedes AMG GT jest dowodem na to kto w motoryzacjimusi gonić a kto ciągle jest tym niedoścignionym.

 

Dwie mocne odmiany Mercedesa GLE

O debiutującym na wystawie NAIAS w Detroit Mercedesie GLE już pisaliśmy. Nastoisku Mercedesa w halach wystawowych pojawiła się jednak równieżnajmocniejsza odmiana GLE 63 AMG 4MATIC w dwóch wariantach mocy - 557- i585-konnej.

 
 

Mercedes na targach w Detroit 2015

 

Na wystawie NAIAS w Detroit Mercedes pokazał przede wszystkim model GLE, w tym jego najmocniejsza odmiana GLE 63 AMG 4MATIC w dwóch wariantach mocy - 557- i 585-konnej.

 

Mercedes GLE Coupe wreszcie w polskich salonach

Sprzedażowy hit, BMW X6, wreszcie ma godnego rywala na polskim rynku.Mercedes-Benz GLE Coupe pojawił się w cennikach.

 

Następca ML-a już jest!

Zgryźliwi powiedzą, że to Mercedes ML po faceliftingu, zaś fani i sam producent dumnie ogłaszają pojawienie się następcy. Na targach w Nowym Jorku Mercedes zaprezentuje całą gamę modelu GLE.

 
 

Najciekawsze premiery targów w Nowym Jorku

New Yorku, New York śpiewał Frank Sinatra, miasto które nigdy niezasypia. Nowy Jork to również miejsce, w którym odbywa się jednaz kilkunastu imprez motoryzacyjnych. To tu świat czterech kółek spotykasię po raz kolejny na targach. Większość premier to auta przeznaczone narynek amerykański, ale debiutują tam również auta szykowane także dlaklienta z Europy. Oto najciekawsze naszym zdaniem premiery targów NY.

 

Mercedes GLE już w salonach - znamy ceny

Mercedes GLE, czyli dotychczasowy ML po solidnym face liftingu, pojawił się wpolskich cennikach niemieckiej marki. Bazowa wersja jest tańsza, alepozbawiono jej napędu 4x4.

 

Mercedes Klasy G będzie żył wiecznie

Chyba każdy fan motoryzacji zna Mercedesa "Gelendę". Jegoprostokątne nadwozie znane jest już od prawie 40 lat, ale to wcale nieznaczy, że już czas na emeryturę - G-Klasa będzie produkowana nadal.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "GLE 63".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019