Wyszukiwałeś:

GO

. Znaleziono 6697 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GO

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6697 wszystkich):

Wątek na forum: Dodge Caravan 2001 Pasy bezpieczeństwa 2 goi 3 go rzedu

Witam ,mam Dodga Caravana z 2001 roku i zauwarzyłem że pasy rzędu 2 i3 go nie blokują się po mocnym szarpnieciu.Co innego pasy kierowcy i pasażera na 1 rzedzie które natychmiast reagują. Czy jest tam może jakiś mechanizm przeciążeniowy czy może jakaś pirotechnika? Proszę o Pomoc :) Znajdź podobne forum Dodge Caravan

 

Dlaczego znika olej?

To w silniku samochodowym bardzo duży problem. Jednostka potrzebuje go tak samojak człowiek powietrza. Wbrew pozorom każdy motor zużywa olej. Jeden więcej,drugi mniej. Zobaczmy co na to wpływa.

 

Nowe przejście w Gołdapi w 2012

Wojewoda Warmińsko-Mazurski podpisał umowę na wykonanie pierwszej częścirozbudowy przejścia granicznego w Gołdapi. Otwarcie przejścia dla ciężkiegoruchu ciężarowego nastąpi w 2012 roku, po zbudowaniu obwodnic Ełku,Gołdapi, Olecka. Oddanie do eksploatacji tych dróg umożliwi ruchtirów z północno-wschodniego obszaru Polski.  Noweprzejście zajmie 11,6 ha i będzie dwukrotnie większe niż obecnie.

 

Łańcuchy z... materiału tekstylnego

Choć w Polsce ciężkie zimy nie są niczym nadzwyczajnym, także naszesłużby drogowe częstokroć nie radzą sobie z warunkami atmosferycznymi.Gruba warstwa śniegu na jezdni, śnieg pokrywający zajeżdżony lód,zalegające błoto pośniegowe, czy marznące opady deszczu ze śniegiem topolska rzeczywistość.

 

Rozbudują przejście w Gołdapi

Rusza kolejny etap realizacji rozbudowy drogowego przejścia granicznego wGołdapi. Przejście zostanie rozbudowane o część towarową przeznaczoną dlaruchu wszystkich samochodów ciężarowych.

 

Wątek na forum: Alfa Romeo 156 2.0 jts selespeed Ostrzeżenie dla kupujących

Witam, pisze ten post wyłącznie po to aby przestrzec inne osoby poszukującej alfy romeo 156 po lifcie. Ostatnio miałem okazję oglądać samochód z linku: http://zibiauto.pl/?m=oferta&oid=286 Komis Zibiauto w Osielsku. Samochód stoi do dziś. Na pierwszy rzut oka alfa bardzo fajna mimo, że jest na...

 

Wątek na forum: Wymontowanie siedzeń 3-go rzędu

Jak istnieje możliwość wymontowania siedzeń 3-go rzędu to bardzo proszę o info na mail dodo45@wp.pl. Z góry bardzo dzięki ~misiek

 

Polska premiera: Volkswagen Golf GTI VII

Segment kompaktów można porównać do biegu długodystansowego,na czele którego przez większość okrążeń biegnie zawodnik zWolfsburga. Inni cały czas starają się go dogonić i czasem im się udaje,ale ciężko go wyprzedzić. Teraz pojawia się nowy gracz i też nie będziełatwo go pokonać.

 

Datsun GO oficjalnie

Datsun odsłonił kurtynę i zaprezentował swój pierwszysamochód po tym, jak marka została wskrzeszona przez Nissana. PoznajcieGO, inne wcielenie Micry.

 

Katastrofalne testy zderzeniowe indyjskich modeli

Produkowane w indyjskich fabrykach Datsun Go oraz Suzuki Maruti Swift zostałypoddane testom zderzeniowym. Oba modele wypadły bardzo słabo, nie zdobywającani jednej gwiazdki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019