Wyszukiwałeś:

GPS

. Znaleziono 539 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GPS

Spróbuj też wyszukać: gps 308 rt4 lokalizator gps zradiem

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 539 wszystkich):

Orlen Transport inwestuje pół miliona w system GPS

Każda autocysterna z floty Orlen Transport, spółki grupy PKNOrlen, będzie mieć do końca września zamontowane urządzenie GPS. Dziękitemu firma będzie mogła na bieżąco śledzić pracę kierowców. Zyskateż informacje o trasie pojazdu i rozładunku towaru.

 

Z GPS na zakrętach

Inżynierowie Nissana opracowali nowe systemy wspomagające szybkie i sprawnepokonywanie zakrętów. Technologia wykorzystuje nie tylko silnik, hamulcei towarzyszące im wspomagacze, ale także nawigację satelitarną.

 

GPS

Global Positioning System, początkowo był to system wojskowy służący do określania położenia geograficznego. Z czasem został on udostępniony do użytku cywilnego.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Nawigacje samochodowe GPS - przegląd nowości 2010

Zbliżający się sezon wakacyjny to prawdziwy okres żniw dlaproducentów nawigacji samochodowych. Postanowiliśmy przyjrzeć siękilku tegorocznym nowościom urządzeń GPS, które dostępne są napolskim rynku. Wszak późniejszy komfort podróży, zaoszczędzonyczas i pieniądze oraz jakość nawigowania, zależą od właściwego wyboruelektronicznej mapy.

 

Oto oręże do walki ze złodziejami aut

Według najnowszych statystyk policji tylko w pierwszych 6 miesiącach br.wszczęto 7.827 postępowań karnych w sprawach kradzieży samochodów. Wdobie rosnących cen AC warto zatem zastanowić się nad innymi formamizabezpieczeń. Skuteczną ochronę wydają się być lokalizatory GPS,które umożliwiają monitorowanie pojazdu w czasie rzeczywistym.

 

Kupujesz GPS? Na co zwrócić uwagę?

Wzrost popularności urządzeń do nawigacji w ostatnich latach sprawił, żeGPS przestał być już ekskluzywnym gadżetem czy pomocą zarezerwowaną dlazawodowych kierowców. Producenci konkurują ze sobą, oferującmodele  zróżnicowane pod względem cen i parametrów.Decydując się na wybrany produkt, warto dowiedzieć się, co wpływa na jegojakość i komfort użytkowania.

 

Szef sprawdzi Cię przez telefon!

Przez telefon komórkowy można zrobić wiele. Poza dzwonieniem możnabyć na bieżąco z tym co dzieje się na świecie, koncie bankowym, a nawet zeswoim pracownikiem. Usługa monitoringu GPS pojazdów jest ostatnio jednąz najpopularniejszych metod kontroli nad wykorzystaniem aut służbowych.

 

Jak oszukać szefa?

Coraz więcej firm decyduje się na instalację monitoringu samochodówprzy pomocy GPS. Ma to swoje dobre i złe strony. Z jednej strony ułatwiazarządzanie flotą oraz kontrolę pracowników. Z drugiej strony niktchyba nie lubi być podglądany.

 

Wątek na forum: Czy to koniec GPS?

Glonass świetnie może wspierać GPS, w geodezji to się sprawdza :) ~ToDe

 

Wątek na forum: Co sądzicie o monitoringu GPS?

Tak jak w temacie. Zastanawiam się nad wprowadzeniem takiego rozwiązania do firmy i chciałbym poznać wasze zdanie. ~paragon

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019