Wyszukiwałeś:

GS X

350 X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GS 350

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wstęp do luksusu

Na targach Chicago Auto Show zaprezentowana została piąta generacja modeluLexus ES. Auto to, które do sprzedaży trafi pod koniec kwietnia, będziedostępne tylko na rynku amerykańskim.

 

Najpopularniejsze hybrydy 2006

Samochody o napędzie hybrydowym to obecnie ten kierunek, którym podążawiększość producentów motoryzacyjnych, by stworzyć jak najbardziejekologiczne pojazdy.

 
 
 

Ponowne problemy z Lexusami

Jeszcze nie tak dawno temu Toyota uznawana była za koncern wytwarzający jednez najmniej awaryjnych modeli. Dziś to już przeszłość. Japoński koncernponownie będzie musiał przeprowadzić akcję serwisową i ponownie będzie onadotyczyć niektórych modeli luksusowej marki Lexus.

 

Lexus przedstawia nowego GS-a

Podczas corocznej imprezy Pebble Beach Concours d'Elegance w Kalifornii Lexuszaprezentował nową generację modelu GS - na początku model ten pojawi się wwersji GS 350, jednak później dołączy do niego również odmianahybrydowa oraz sportowa oznaczona literką 'F'.

 
 
 

Lexus RC - hybryda czy turbo?

Lexus najpierw dał światu ostre danie w postaci RC F-a z wolnossącymsilnikiem V8,  a dopiero potem wprowadził na rynek„grzeczną” wersję RC. W Polsce możemy wybierać pomiędzy dwomawariantami – 200t oraz 300h. Co lepsze – hybryda, czyczterocylindrowy silnik turbo?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "GS 350".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019