Wyszukiwałeś:

GS X

450h X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GS 450h

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Hybryda na tylny napęd

Nowy Lexus GS 450h posiada zupełnie nowy napęd hybrydowy, który może ześmiałością konkurować z konwencjonalnymi silnikami ośmiocylindrowymi.Samochód ten używa systemu Lexus Hybrid System, który jest bardzo dobrąalternatywą dla silników napędzanych benzyną oraz modeli wysokoprężnychdominujących w jego segmencie.

 

Lexus GS 450h: Ekologiczny luksus

Producenci luksusowych samochodów przeznaczonych dla małej garstkispołeczeństwa podczas konstruowania nowych modeli nigdy nie przejmowali sięzbytnio ekonomiką ich jazdy. W pierwszym rzędzie nacisk był kładziony przedewszystkim na komfort podróżowania, a potem na osiągi. Czasy się jednakzmieniły, nowe trendy nastały. Lexus GS450h, który trafił do naszejredakcji jest przykładem łamania konwenansów. I to w wielu dziedzinach.

 

Lexus GS 450h i Infiniti G37: Japonia szturmuje! (VIDEO-TEST)

Choć podczas II Wojny Światowej Niemcy i Japonia należały do tej samej osipaństw walczącej z aliantami, to teraz zaciekle rywalizują ze sobą napoletku motoryzacyjnym. Odmłodzony Lexus GS 450h i zupełnie nowe na StarymKontynencie Infiniti G37, to dwa modele z Kraju Kwitnącej Wiśni, którezamierzają zaatakować pozycje trzech wielkich, prestiżowych koncernówz Niemiec - BMW, Audi oraz Mercedesa.

 

Lexus GS 450h, LS 460 AWD oraz IS 220d

 

Lexus GS 450h, LS 460 AWD oraz IS 220d - elegancko i z klasą - mojeauto.tv

 

Lexus GS 450h

 

Film prezentujący nowego Lexusa GS 450h - mojeauto.tv

 

Większa przestrzeń w nowym Lexusie GS

Lexus w Genewie zaprezentował nowego GS. Auto charakteryzuje się poprawionymkomfortem orz zwiększoną pojemnością bagażnika, która wzrosła ażo 61%.

 

Lexus GS 450h: Hybrydy mają sens!

Testując już kilkakrotnie różne modele z napędem hybrydowym, zakażdym razem w mojej głowie pojawiały się liczne wątpliwości, co do ichsensowności. A to spalanie wcale nie takie małe. A to przeciętne osiągi. Ato ograniczona funkcjonalność. Po ostatnim teście znalazłem chyba optymalne,na dziś, rozwiązanie w segmencie pojazdów hybrydowych. Nazywa sięLexus GS 450h.

 

Testy mojeauto.pl: Lexus GS 450h oraz Infiniti G37

 

Dwa ekskluzywne auta z wyższej półki: Lexus GS 450h i Infiniti G37 - jeden wspólny test - zapraszamy do obejrzenia materiału wideo - mojeauto.tv

 
 

Lexus GS 300h i 450h ? pierwsza jazda

Sedan klasy wyższej średniej z niebanalną stylistyką i napędem hybrydowymLexusa przeszedł właśnie lifting. Oprócz dwóchwariantów hybrydowych w Polsce będzie sprzedawana równieżwersja z dwulitrowym, benzynowym silnikiem turbo. Zobacz, który GSprzypadł nam do gustu?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "GS 450h".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018