Wyszukiwałeś:

GS X

F X

Sport X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GS F Sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Lexus przedstawia nowego GS-a

Podczas corocznej imprezy Pebble Beach Concours d'Elegance w Kalifornii Lexuszaprezentował nową generację modelu GS - na początku model ten pojawi się wwersji GS 350, jednak później dołączy do niego również odmianahybrydowa oraz sportowa oznaczona literką 'F'.

 

Lexus GS F Sport

Targi SEMA, które odbywają się w USA to specyficzna impreza. Samochody debiutujące na tych targach to w większości bardzo mocno zmodyfikowane cywilne auta. Każda licząca się firma tunerska przywozi na SEMA auto, które ma przebić konkurencję i zachwycić świat moto. Producenci autna tych targach także prezentują specjalne wersje swoich aut.

 
 

Lexus z nowym modelem w Genewie

Podczas salonu samochodowego w Genewie Lexus obok pokazanego wcześniej koncepcyjnego modelu LF-LC przedstawi najnowsze wcielenie modelu RX450h.

 

Lexus GS 450h: Hybrydy mają sens!

Testując już kilkakrotnie różne modele z napędem hybrydowym, zakażdym razem w mojej głowie pojawiały się liczne wątpliwości, co do ichsensowności. A to spalanie wcale nie takie małe. A to przeciętne osiągi. Ato ograniczona funkcjonalność. Po ostatnim teście znalazłem chyba optymalne,na dziś, rozwiązanie w segmencie pojazdów hybrydowych. Nazywa sięLexus GS 450h.

 

Miesięcznik auto motor i sport - grudniowy numer już w kioskach

Dziś zapraszamy do kiosków po najnowszy numer miesięcznika auto motori sport. W grudniowej odsłonie znajdziecie m.in.  pierwszy w Polsce testOpla Astry, porównanie czterech niemieckich SUV-ów oraz wrażeniaz jazdy pierwszym, seryjnym autem na wodór – Toyota Mirai wrękach naczelnego. Zobacz co jeszcze znajdziesz w nowym numerze.

 
 
 

Lexus GS 300h i 450h ? pierwsza jazda

Sedan klasy wyższej średniej z niebanalną stylistyką i napędem hybrydowymLexusa przeszedł właśnie lifting. Oprócz dwóchwariantów hybrydowych w Polsce będzie sprzedawana równieżwersja z dwulitrowym, benzynowym silnikiem turbo. Zobacz, który GSprzypadł nam do gustu?

 

Lexus RC - hybryda czy turbo?

Lexus najpierw dał światu ostre danie w postaci RC F-a z wolnossącymsilnikiem V8,  a dopiero potem wprowadził na rynek„grzeczną” wersję RC. W Polsce możemy wybierać pomiędzy dwomawariantami – 200t oraz 300h. Co lepsze – hybryda, czyczterocylindrowy silnik turbo?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "GS F Sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019