Wyszukiwałeś:

GS

. Znaleziono 190 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GS

Spróbuj też wyszukać: gsi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 190 wszystkich):

Lexus GS 450h i Infiniti G37: Japonia szturmuje! (VIDEO-TEST)

Choć podczas II Wojny Światowej Niemcy i Japonia należały do tej samej osipaństw walczącej z aliantami, to teraz zaciekle rywalizują ze sobą napoletku motoryzacyjnym. Odmłodzony Lexus GS 450h i zupełnie nowe na StarymKontynencie Infiniti G37, to dwa modele z Kraju Kwitnącej Wiśni, którezamierzają zaatakować pozycje trzech wielkich, prestiżowych koncernówz Niemiec - BMW, Audi oraz Mercedesa.

 

GS-F do boju!

Jak donosi zagraniczna prasa, Lexus zamierza wystawić model GS-F do walki ztakimi konkurentami jak Mercedes E63 AMG, BMW M5 czy Cadillac CTS-V.

 

Lexus przedstawia nowego GS-a

Podczas corocznej imprezy Pebble Beach Concours d'Elegance w Kalifornii Lexuszaprezentował nową generację modelu GS - na początku model ten pojawi się wwersji GS 350, jednak później dołączy do niego również odmianahybrydowa oraz sportowa oznaczona literką 'F'.

 

Lexus GS F Sport

Targi SEMA, które odbywają się w USA to specyficzna impreza. Samochody debiutujące na tych targach to w większości bardzo mocno zmodyfikowane cywilne auta. Każda licząca się firma tunerska przywozi na SEMA auto, które ma przebić konkurencję i zachwycić świat moto. Producenci autna tych targach także prezentują specjalne wersje swoich aut.

 

Większa przestrzeń w nowym Lexusie GS

Lexus w Genewie zaprezentował nowego GS. Auto charakteryzuje się poprawionymkomfortem orz zwiększoną pojemnością bagażnika, która wzrosła ażo 61%.

 

Plotki dotyczące sportowej wersji Lexusa GS

Po tym jak Lexus zaprezentował hardcore'ową wersję modelu IS, wersję IS-Fwszystkie media motoryzacyjne zaczęły zadawać pytanieczy powstanie więcejmodeli z oznaczeniem F. Mamy dla Was trochę informacji na ten temat.

 

Lexus GS 450h: Hybrydy mają sens!

Testując już kilkakrotnie różne modele z napędem hybrydowym, zakażdym razem w mojej głowie pojawiały się liczne wątpliwości, co do ichsensowności. A to spalanie wcale nie takie małe. A to przeciętne osiągi. Ato ograniczona funkcjonalność. Po ostatnim teście znalazłem chyba optymalne,na dziś, rozwiązanie w segmencie pojazdów hybrydowych. Nazywa sięLexus GS 450h.

 

Problemy z hamulcami w Lexusie GS

Niewłaściwe wykonanie połączeń w obwodzie układu hamulcowe może byćprzyczyną niekontrolowanego działania hamulców w niektórychLexusach GS.

 

Lexus GS F atakuje BMW M5

Japończycy szykują mocne uderzenie na startujące w nadchodzącym tygodniutargi motoryzacyjne NAIAS. W Detroit zobaczymy nowego konkurenta BMW M5 - Lexuszaprezentował pierwsze zdjęcia model GS F.

 

Lexus GS 300h i 450h ? pierwsza jazda

Sedan klasy wyższej średniej z niebanalną stylistyką i napędem hybrydowymLexusa przeszedł właśnie lifting. Oprócz dwóchwariantów hybrydowych w Polsce będzie sprzedawana równieżwersja z dwulitrowym, benzynowym silnikiem turbo. Zobacz, który GSprzypadł nam do gustu?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019