Wyszukiwałeś:

GT X

86 X

. Znaleziono 121 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GT 86

Spróbuj też wyszukać: toyota gt 86 toyota 86

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 121 wszystkich):

Toyota GT 86

 

Toyota GT 86 to współczesny spadkobierca takich modeli jak Supra czy Celica

 

Toyota GT 86 na sterydach

Świat nie ochłonął jeszcze po premierze nowej sportowej Toyoty, modelu GT86, a już pojawiają się informacje, że japońscy inżynierzy pracują nadmocniejszą wersją tego modelu.

 

Wystartowała produkcja dwóch bliźniaków

W japońskiej fabryce Fuji Heavy Industries Ltd., który jest producentem Subaru rozpoczęła się produkcja dwóch bliźniaczych modeli - SubaruBRZ oraz Toyoty GT 86.

 

Nissan myśli nad konkurentem sportowych bliźniaków

W Japońskiej fabryce Subaru już produkowane są modele BRZ oraz bliźniaczejToyoty GT86. Tymczasem konkurencja po woli zaczyna myśleć nad stworzeniemrywala dla tych dwóch modeli. Na pierwszy ogień idzie Nissan.

 

Toyota: Sportowy bliźniak bez dachu

Oddział Toyoty zajmujący się sportem motorowym przedstawił pod konieczeszłgo tygodnia specjalnie przygotowaną wersję modelu Scion FR-S,który jest amerykańską wersją Toyoty GT 86. Toyota Racing ma zaszczytprzedstawić samochód Scion FR-S Speedster.

 

Toyota: Plotki w sprawie legendy

W ostatnim czasie Toyota przedstawiła światu sportowy model GT 86,który składa hołd legendarnej Corolli AE 86. Patrząc jednak nahistorię modelową Toyoty to wciąż mało.

 

Zielone światło dla odkrytych bliźniaków

Najnowsze wieści docierające z Japonii głoszą, że to co do tej pory było plotką teraz zostało potwierdzone. Na rynku pojawią się wersje cabrio Toyoty GT 86 oraz Subaru BRZ.

 

Pierwsza akcja serwisowa bliźniaków

Na naszym rynku dopiero co zadebiutowała Toyota GT 86, a o Subaru BRZ możnapowiedzieć, że wkrótce zadebiutuje. W Stanach zaś już ma miejsce pierwsza akcja serwisowa tych modeli.

 

Toyota GT86: Lepsza niż kofeina o poranku

Gdy Toyota po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowała GT86 w mojej głowiezrodziło się pytanie: Dlaczego dopiero teraz? Kiedy z kolei okazało się,że dane będzie mi obcować z tym autem przez tydzień, przestraszyłem się rozczarowania.

 

Toyota GT86 w wersji cabrio. I nie tylko

Zbliżająca się powoli wystawa w Genewie będzie m.in. miejscem światowejpremiery koncepcyjnej jeszcze wersji modelu GT 86 z otwieranym dachem. Toyotapokaże także dwumiejscowe miejskie autko oraz produkcyjną już wersję Aurisakombi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "GT 86".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019