Wyszukiwałeś:

GT X

R X

. Znaleziono 1257 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GT R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1257 wszystkich):

GT-R w USA jako Nissan

Podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku prezes koncernu Nissan Motor Co.,r>Carlos Ghosn, zapowiedział wprowadzenie na rynek północnoamerykański modelur>GT-R pod marką Nissan.

 

Nissan GT-R już jeździ!

Następca legendarnego modelu Skyline GT-R, Nissan GT-R Proto już jeździ.r>Sportowy samochód, który pojawi się w sprzedaży nie tylko na japońskimr>rynku został przyłapany na testach na torze Nuerburgring-Nordschleife.

 

Pierwsze szczegóły o nowym GT-R

Już za miesiąc podczas targów motoryzacyjnych w Tokio światową premieręr>mieć będzie nowy Nissan GT-R. Ten supersportowy model na japońskim rynkur>zadebiutuje jeszcze w grudniu, a do Europy trafi w drugiej połowie przyszłegor>roku.

 

Nowy Nissan GT-R w wyścigach

Nissan wprowadza nową generację modelu GT-R do wiodącej japońskiej seriir>wyścigów Super GT. Oznacza to powrót tego modelu do wyczynowegor>sportu po ponad pięciu latach.

 

Nissan GT-R: Oficjalny rekord

Japońskie cudo techniki i inżynierii motoryzacyjnej może być terazr>oficjalnie nazywane jednym z najszybszych samochodów dopuszczonych dor>ruchu ulicznego. Na sławnym torze Nurburgring Nissan GT-R uzyskał czas 7 minutr>29 sekund. Lepszy jest tylko Pagani Zonda F.

 

SpecV - nieco ostrzejszy Nissan GT-R

Już w lutym do sprzedaży trafi limitowana wersja supersportowego Nissana GT-R.r>Miało być znacznie bardziej ostrzej, a ostatecznie skończyło się nar>niewielkich modyfikacjach.

 

Nissan GT-R z wielkim znakiem zapytania

Ta wiadomość może zaniepokoić fanów legendarnej Godzilli, czylir>Nissana GT-R. Okazuje się bowiem, że następna generacja tego modelu, czyli r>model R36 może wcale nie ujrzeć światła dziennego.

 

Odmieniony GT-R, także w wersji Nismo

Jeśli prawie 550-konny silnik w Nissanie GT-R to dla Ciebie zbyt mała dawkar>mocy, nie musisz rezygnować z oferty tej japońskiej marki. Już w przyszłymr>roku w rękawie znajdzie się GT-R w wersji Nismo.

 

Nissan GT-R Nismo przybywa do Europy

GT-R Nismo powraca do Europy. Jednak tym razem nie zamierza atakowaćr>Północnej Pętli. Nissan przywiezie do Genewy wzmocnionego GT-Ra przezr>Nismo.

 

Nissan GT-R - oto cennik po liftingu

Nissan GT-R oznaczony jako R35 został wprowadzony na rynek w 2007 roku. Odr>tamtego czasu samochód był nieznacznie modyfikowany przez japońskiego r>producenta. W tym roku pojawiła się nowa wersja auta, którą poddano r>poważniejszemu faceliftingowi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "GT R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018