Wyszukiwałeś:

GT40

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GT40

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wątek na forum: Czterdziesta rocznica Forda GT40

to ten co clarkson nim jeździł? ~ciekawy

 

100 lat Forda w sporcie

Historia Forda w sporcie samochodowym

 

Czterdziesta rocznica Forda GT40

W tym roku minęło 40 lat od spektakularnego sukcesu Forda GT40 w czasie24-godzinnego wyścigu Le Mans. Wszystkie miejsca na podium podczas tegowyścigu zajęły właśnie te samochody. Rocznica ta zostanie upamiętnionawyścigiem Le Mans Classic 2006.

 

Ford: Nigdy więcej GT?

Cios dla fanów uwielbiających amerykańskie, sportowe samochody.Amerykański oddział marki Ford podjął decyzję o przerwaniu produkcjinietuzinkowego modelu GT.

 

POZnań Gran Turismo Polonia 2009

Po raz kolejny do Poznania zjechały najszybsze, najrzadsze i…najdroższe samochody z całego świata. Wszystko po to, by w dniach 28 czerwca– 1 lipca 2009 wziąć w udział w organizowanym w stolicy Wielkopolski:POZnań Gran Turismo Polonia 2009.

 

Ford szykuje następcę legendarnego GT

To chyba jedna z ciekawszy informacji, która pojawiła się w zachodnich mediach. Serwis Carcoops donosi, że w Detroit zaprezentowany zostanie następca Forda GT!

 

Najważniejsze premiery targów w Detroit

To już czas! Wystartowały targi NAIAS w Detroit. Pierwsza impreza w roku takwysokiej rangi. Najwięcej pokazywanych tam premier to te samochody szykowane narynek amerykański. Nie mniej jednak są rodzynki, które równieżelektryzują klienta z Europy. Poznajcie najważniejsze premiery targów wDetroit.

 

Oto współczesny Ford GT z technologią EcoBoost

Oto najsmaczniejsze danie imprezy w Detroit. Ford pokazał następcę legendy.Konkurencja zbiera żuchwy z podłóg, a my zachwycamy się nowy FordemGT.

 
 

Top 7 udanych powrotów

Motoryzacja rozwija się bardzo dynamicznie i dziś żywot modeli to czasemtylko 5 lat. Bywało tak, że ten okres był o wiele dłuższy, kiedy powstałykultowe dziś klasyki. Sukces nie jest łatwo powtórzyć, ale dziśpokazujemy 7 powrotów kultowych modeli.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018