Wyszukiwałeś:

GTA X

Spano X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GTA Spano

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Mocarz z Hiszpanii

Już wiemy jak wyglądałby Dodge Viper gdyby powstał na południu Europy.Hiszpania również doczekała się swojego supersamochodu. Firma GTAzaprezentowała ciekawy projekt pod maską którego kryje się V10 o mocy780 koni mechanicznych.

 
 

Nieznani w Genewie

Już w przyszłym tygodniu oczy całego motoryzacyjnego świata zwróconebędą tylko i wyłącznie na Genewę, gdzie rozpocznie się największa wystawasamochodowa pierwszego półrocza na Starym Kontynencie. Wśródkilkuset wystawców nie zabraknie i takich, o których nawetnajwięksi fani motoryzacji nie będą mieli zbyt wiele do powiedzenia.

 

GTA Spano

 

GTA Spano ma pod maską ukryty silnik V10, generujący moc 780 koni mechanicznych, który pozwoli rozpędzić się autu do ponad 350 km/h, a pierwszą setkę pokona w czasie poniżej 3 sekund. Do produkcji GTA Spano wykorzystano m.in. takie materiały jak włókna węglowe, kevlar czy tytan. Powstanie tylko 99 egzemplarzy tego supersamochodu - mojeauto.tv

 
 

GTA Spano pojawi się w Genewie

Hiszpańska marka zapowiedziała już swą premierę na nadchodzące targimotoryzacyjne w Genewie. Pojawi się tam model Spano z potężnym silnikiem podmaska.

 

GTA Spano ujawniło się w Genewie

Na tegorocznych targach w Genewie zaprezentowano całkowicie nowy model GTASpano.

 

Top 10: Najgorętsze premier targów w Genewie

Przedstawiamy nasz subiektywny ranking samochodów, przy którychgromadziło się najwięcej dziennikarzy, fotoreporterów i potencjalnychklientów. Wśród nich te najmocniejsze, najszybsze, najdroższe ijeden megcar.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "GTA Spano".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019