Wyszukiwałeś:

GTO

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GTO

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

Koniec produkcji Pontiaca GTO

Trzy lata temu, dzięki zaangażowaniu australijskiej firmy-córki koncernuGeneral Motors - Holden pobudzono do życia legendarny model Pontiaca GTO. Terazkariera amerykańskiego auta ponownie się kończy. GM planuje zakończenieprodukcji GTO w sierpniu 2006 roku.

 

Znamy ceny ekstremalnego Ferrari!

W zeszłym tygodniu wyciekły pierwsze zdjęcia ekstremalnego Ferrari 599 GTO.Teraz do sieci przemknęły informacje prosto z cennika.

 

Tylko 599 sztuk!

Parę dni temu w Pałacu Ducal włoskiej akademii wojskowej w Modenie zostałozaprezentowane nowe Ferrari. Model 599 GTO to najbardziej ekskluzywny inajmocniejszy model w historii włoskiej stajni.

 

Jedyne matowe 599 GTO

Fantazja klientów marki Ferrari z Bliskiego Wschodu nie zna granic. Tymrazem jeden z wymagających klientów zamówił sobie Ferrari 599GTO w matowej czerwieni. To jedyny taki model na świecie.

 

888 koni w Ferrari

Fanatycy Ferrari z firmy Novitec Rosso ujawnili detale dotycząceosiągów specjalnie przygotowanego modelu 599 GTO po kuracji tuningowej.

 

Szybsze 599 GTO

599 GTO, obecnie najdroższy model w ofercie Ferrari, doczekał sięzewnętrznego tuningu. Firma Novitec Rosso przyjechała do Genewy 888 konnąwersją auta. Miło z ich strony.

 

Pontiac GTO - Muskularny wzorzec

Nazwa modelu pochodząca od Ferrari, sprawdzone mechanizmy General Motors izadziorny charakter. Tak w skrócie można opisać receptę na PontiacaGTO, jednego z najbardziej znanych "muscle cars". Oto kolejny zmodeli-eksponatów, jaki będzie można podziwiać na majowej wystawiepojazdów zabytkowych MotoNostalgia.

 

Ferrari świętuje urodziny legendy

W 1962 roku w Maranello powstał samochód, który jest najbardziej pożądanym modelem ze skaczącym koniem na masce. Ferrari 250 GTO kończy 50.lat.

 

Kolejny rekord Ferrari 250 GTO

Ferrari 250 GTO to samochód, który bardzo rzadko pojawia się naaukcjach. Jeśli już słyszymy o sprzedaży tego auta to egzemplarz 250 GTOosiąga astronomiczną cenę. Teraz kultowe Ferrari pobił kolejny rekord!

 

Kultowe Ferrari 250 GTO - czy rekord zostanie pobity?

Ferrari 250 GTO to samochód, który jest owiany legendą.Egzemplarze tego model bardzo rzadko zmieniają właściciela. Jednak jeden znich wystawiono na sprzedaż.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018