Wyszukiwałeś:

GTX

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GTX

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Supercar z Ameryki

Amerykańska firma Devon Motor Works pracuje nad samochodem o nazwie GTX. Auto,które wejdzie do sprzedaży w przyszłym roku zamierza pobić rekord toruNurburgring w kategorii samochodów produkowanych masowo.

 

Lepszy od Nissana GT-R i Porsche 911

Supersamochód Devon Motorworks GTX ustanowił rekord na torze LagunaSeca. Auto okazało się być szybsze niż Nissan GT-R i Porsche 911.

 

Renault 25 (1984-1992)

Nie był on pierwszym luksusowym modelem w gamie Renault, jednak odegrał dużąrolę w historii firmy, stanowiąc ważny przełom technologiczny. Mowa tu omodelu Renault 25, którego produkcja rozpoczęła się 25 lat temu.

 

Devon GTX nie powstanie

Niedawno informowaliśmy o ciekawie wyglądającym samochodzie Devon GTX. Automiało powstawać na bazie Dodge`a Vipera. Jednak razem z wieściami o schyłkuVipera padł projekt firmy Devon Motorworks

 
 

Supercar prosto z Ameryki

 

Na tor Laguna Seca wjeżdża całkiem nowe dzieło inżynierów zza Oceanu, mowa tu o aucie Devon GTX - mojeauto.tv

 

Poprzednik Renault Megane ma 30 lat

Renault Fuego obchodzi w tym roku 30. urodziny. Poprzednik Megane Coupedebiutował w marcu 1980 roku na salonie w Genewie.

 

To było pierwsze coupe z dieslem

W tym roku mija 30 lat od wprowadzenia na rynek modelu Renault Fuego Turbodiesel– pierwszego na świecie coupe z silnikiem wysokoprężnym. Na przełomielat 1982/1983 był to również najszybszy seryjnie produkowany dieselświata.

 

Czy warto kupić: Daewoo Nexia (1994-1998)

Choć na polskim rynku większą popularność zdobył Daewoo Lanos, to jednakrównież jego poprzednik - model Nexia - cieszył się swego czasu dużymzainteresowaniem wśród naszych rodaków. Efektem tego jest wciążspora podaż na rynku wtórnym i możliwość nabycia kompaktowego auta zanaprawdę niewielkie pieniądze.

 

Solaris Tramino w Jenie

„Kierunek przyszłość“ – to motto towarzyszyło oficjalnejprezentacji tramwaju Solaris Tramino, która odbyła się 9 listopada 2013r. w centrum Jeny. Dostarczenie pięciu w pełni niskopodłogowychtramwajów dla Jenaer Nahverkehr stanowi zakończenie pierwszegozagranicznego kontraktu polskiego producenta na dostawę pojazdówszynowych. Tramino Jena to również pierwszy polski tramwaj na rynkuniemieckim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019