Wyszukiwałeś:

GVO

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GVO

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Ruszają szkolenia nt. GVO

Od 1 listopada w Polsce zaczną obowiązywać przepisy europejskiegorozporządzenia GVO, które radykalnie liberalizują rynek dealerski. Wpaździerniku odbędą się szkolenia, które mają pomócróżnym podmiotom działającym na rynku motoryzacyjnym zrozumieć noweprzepisy.

 

PIM nie będzie pobłażać

Polska Izba Motoryzacji rozpoczęła akcję "Dość pobłażania" wcelu jak najszerszego egzekwowania postanowień tzw. rozporządzenia GVOregulującego zasady i systemy dystrybucji nowych pojazdówsamochodowych, serwisu i części zamiennych.

 

GVO a ochrona środowiska

Coraz większa liczba samochodów poruszająca się po drogach Europypowoduje, że to właśnie sektor motoryzacyjny staje się jednym znajwiększych źródeł emisji gazów cieplarnianych. Dlatego teżKomisja Europejska stawia przed branżą coraz to większe wymagania.

 

Co dalej z GVO?

Wywiad z Alfredem Franke, prezesem Stowarzyszenia Dystrybutorów iProducentów Części Motoryzacyjnych nt. dalszych losów tzw.rozporządzenia GVO, które swoim zasięgiem obejmuje ok. 665 tys.przedsiębiorstw w całej Europie (ok. 28 tys. w Polsce).

 

Posłowie w obronie kierowców

W ubiegłym tygodniu w Brukseli, w salach Parlamentu Europejskiego, odbyła siędebata na temat przyszłości rynku motoryzacyjnego pod hasłem "Co dalej zGVO?".

 

Politycy w interesie kierowców

Zarówno senacka, jak i sejmowa Komisja Gospodarki opowiedziały się wubiegłym tygodniu za przedłużeniem rozporządzenia GVO, które wygasa wmaju przyszłego roku.

 

Gdy nie będzie GVO...

GVO - trzy literki, które większości kierowcom nic, albo niewielemówią, a w rzeczywistości mają olbrzymi wpływ na koszty eksploatacjisamochodu. Jednak być może już niedługo. Co nas czeka, jeśli w majuprzyszłego roku wygaśnie stosowne rozporządzenie Komisji Europejskiej?

 

GVO będzie przedłużone

O 3 lata Komisja Europejska chce przedłużyć obowiązywanie rozporządzeniaGVO, które pierwotnie miało zakończyć swój żywot w majuprzyszłego roku. W tym czasie mają powstać nowe przepisy regulujące sektormotoryzacyjny w krajach unijnych.

 

PIM za przedłużeniem GVO

Polska Izba Motoryzacji popiera propozycje Komisji Europejskiej odnośnieprzedłużenia funkcjonowania rozporządzenia GVO o 3 lata, do końca maja 2013r.

 

Dwa lata GVO - i co?

Pamiętacie unijne rozporządzenie GVO? W telegraficznym skrócie - chodzio ochronę kierowców na rynku napraw i części zamiennych w motoryzacjiprzed monopolistycznymi zapędami producentów. Po dwóch latachfunkcjonowania można już pokusić się o pierwsze podsumowania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019