Wyszukiwałeś:

GX

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GX

Spróbuj też wyszukać: opinia ford s max

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

 

Civic na gaz ziemny

Na wystawie motoryzacyjnej Greater Los Angeles Auto Show 2006 miał miejscepubliczny debiut wszystkich nowych modeli Civic GX napędzanych sprężonymgazem ziemnym (CNG).

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 
 
 

Toyota znów wstrzymuje sprzedaż

Wystarczyła jedna niepomyślna opinia stowarzyszenia konsumentów, byToyota natychmiast wstrzymała aż do wyjaśnienia sprzedaż modelu Lexus GX460.

 

Farsa, czy policzek wymierzony w Lexusa?

Magazyn Consumer Reports wykonał test, w którym wykazał, iż LexusGX460 (2010) jest niebezpieczny dla swoich użytkowników. Czyżbyproblemy z jakością pojazdów Toyoty stały się też problemami jejluksusowej marki?

 

Toyota będzie poprawiać Land Cruisery

Po kłopotach z trakcją w Lexusie GX 460 na rynku amerykańskim, europejskioddział Toyoty zdecydował o wprowadzeniu zmian w oprogramowaniu systemustabilizacji pojazdu (VSC) w modelu Land Cruiser 150, który automatyczniezapobiega poślizgowi bocznemu kół.

 

Lexus GX460 już bezpieczny

Ponowna seria testów przeprowadzona przez Consumer Reports nie wykazałajuż nieprawidłowości dotyczących systemu stabilizacji toru jazdy (VSC) wmodelu Lexus GX460.

 

Ponowne problemy z Lexusami

Jeszcze nie tak dawno temu Toyota uznawana była za koncern wytwarzający jednez najmniej awaryjnych modeli. Dziś to już przeszłość. Japoński koncernponownie będzie musiał przeprowadzić akcję serwisową i ponownie będzie onadotyczyć niektórych modeli luksusowej marki Lexus.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018