Wyszukiwałeś:

Galibier

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Galibier

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Nie pokazali nowego Bugatti

Mimo wcześniejszych przecieków i zapowiedzi nowe Bugatti 16 C Galibiernie zostało odsłonięte wśród "zwykłychśmiertelników" we Frankfurcie. Auto zaprezentowano na specjalnympokazie dla wybranych klientów. Na szczęście ujawniono zdjęcia idetale techniczne.

 

Czterodrzwiowe tsunami nadchodzi

Najnowszy model Bugatti Galibier 16C otrzymał zielone światło w kwestiiprodukcji, tak więc najwcześniej w 2013 roku ujrzymy ten model na drogach.Dzięki cenie wynoszącej około 4,5 miliona złotych będzie nie tylkonajszybszym, ale i najdroższym sedanem.

 

Bugatti 16C Galibier już gotowy

Fani Bugatti przyłapali pierwsze chwile modelu 16C Galibier na świeżympowietrzu. Samochód pozbawiony kamuflażu stał na jednym zparkingów we francuskim Molsheim, gdzie mieści się siedziba firmy

 

Najmocniejsza limuzyna na świecie

Wyobraźcie sobie Bugatti Veyron z dodatkową parą drzwi, a w ten sposóbotrzymacie najszybszą, najmocniejszą i najdroższą limuzynę na świecie.Szef Bugatti, Wolfgang Dürheimer w specjalnym wywiadzie dla brytyjskiegomagazynu Car Magazine potwierdził, że za około półtora roku markawprowadzi do sprzedaży model 16 C Galibier. O to kilka ciekawostek na tematsamochodu, który tylko swoim dźwiękiem może sugerować nadejściemotoryzacyjnej nirwany.

 

Bugatti 16C Galibier

 

Bugatti 16C Galibier - mojeauto.tv

 

Bugatti Galibier już niebawem na drogach

Podczas ostatniego wywiadu dla magazynu Auto Motor und Sport prezydent BugattiWolfgang Durheimer zdradził kilka detali na temat nadchodzącego modeluGalibier.

 

Bugatti Galibier przyspiesza

Właściciel marki Bugatti - Volkswagen Group zdecydował o przyspieszeniu pracnad modelem Galibier. Samochód jest w drugiej fazie projektowania. SzefBugatti , Wolfgang Durheimer spodziewa się, że samochód w finalnejwersji zostanie pokazany Grupie VW przed świętami Bożego Narodzenia.

 

Bugatti Galibier z mocą ponad 1000 KM

W świecie motoryzacji jeszcze wiele się wydarzy, zanim na drogi wyjadą pierwsze egzemplarze Bugatti Galibier. Jednak prace nad tym modelem cały czastrwają

 

Szef Bugatti ucina spekulacje

Dr Wolfgang Schreiber w rozmowie z magazynem TopGear zdementował informacje oprodukcji SuperVeyrona i modelu Galibier.

 

Bugatti: Nigdy nie mów nigdy

Sytuacja w Bugatti jest idealnym obrazem tego jak polityka marki zmienia sięwraz ze zmianą prezesa. Poprzednik wstrzymał projekt, a "następca"chce jego realizacji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019