Wyszukiwałeś:

Gallardo X

LP X

550 X

2 X

Spyder X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gallardo LP 550 2 Spyder

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Sportowe gwiazdy Frankfurtu

"Przeżyć to, co porusza" - tak brzmi oficjalne motto tegorocznychtargów IAA we Frankfurcie nad Menem. Chętnie się temu hasłupodporządkowujemy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o samochody z ponad przeciętnąstadniną koni mechanicznych pod maską.

 

Pogromca 458 Italia?

Porsche ma plan stworzenia supersamochodu z silnikiem umieszczonym pośrodku.Jeśli pomysł zostanie zaakceptowany przez szefw firmy, nowe auto będziemogło konkurować z Ferrari, McLarenem oraz siostrzanym Lamborghini.

 

Czy to już ostnie Gallardo?

W odległych czasach, w który inżynierowie nie znali kontroli trakcji, wspomagania kierownicy i innych różnych "pomocników"kierowcy firma Lamborghini produkowała samochody z napędem na tył. Poprzejęciu marki przez Grupę Volkswagena samochody z Sant'Agata otrzymywałynapęd na obie osie. Jednak powstało drugie auto w nowym rozdziale marki znapędem na tylną oś.

 
 

Następca Lamborghini Gallardo w przyszłym roku

Jedna z tajemnic marki Lamborghini została wreszcie ujawniona. W jednym z wywiadów, prezes Lamborghini Stephan Winkelmann zdradził, że następca Gallardo pojawi się w przyszłym roku.

 

Następca Gallardo w kilku wersjach

W 2014 roku Lamborghini zamierza przedstawić światu następcę Gallardo. Okazuje się, że auto pojawi się w kilku wersjach, ale gama tego modelu będzie mniejsza w porównaniu do tego co prezentowało Gallardo.

 

Lamborghini przygotowuje ostatnią wersję Gallardo

Wiele ostatnio pojawia się informacji dotyczących następcy Lamborghini Gallardo, które ma zadebiutować w roku 2014. Zanim jednak dojdzie do tego Włosi przedstawią ostatnią wersję Gallardo.

 

Ostatnie Gallardo opuściło taśmę produkcyjną

"Nadejszła wiekopomna chwila!" zwykł mawiać legendarny Pawlak i tosamo mogą powiedzieć polscy fani marki Lamborghini. Oto z taśmy produkcyjnejw Sant'Agata zjechał ostatni egzemplarz Gallardo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Gallardo LP 550 2 Spyder".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019