Wyszukiwałeś:

Gallardo X

LP X

570 X

4 X

Super X

Trofeo X

Stradale X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gallardo LP 570 4 Super Trofeo Stradale

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Ekstremalne Gallardo

Lamborghini przed targami we Frankfurcie ogłosiło, że pokaże coś specjalnego nad Menem. Cały świat, zastanawiał się co to będzie. Spekulowano, ze ma być to Aventador w wersji z odkrytym dachem lub następcaGallardo. Lamborghini zaskoczyło jednak wszystkich.

 

Szósty element układanki

Podczas premiery najnowszego modelu Lamborghini Gallardo LP 570-4 Super TrofeoStradale, szef firmy z Sant'Agata Stephan Winkelmann potwierdził, że modelkoncepcyjny pokazany na targach w Paryżu trafi do produkcji.

 

Czy to już ostnie Gallardo?

W odległych czasach, w który inżynierowie nie znali kontroli trakcji, wspomagania kierownicy i innych różnych "pomocników"kierowcy firma Lamborghini produkowała samochody z napędem na tył. Poprzejęciu marki przez Grupę Volkswagena samochody z Sant'Agata otrzymywałynapęd na obie osie. Jednak powstało drugie auto w nowym rozdziale marki znapędem na tylną oś.

 

Następca Gallardo w kilku wersjach

W 2014 roku Lamborghini zamierza przedstawić światu następcę Gallardo. Okazuje się, że auto pojawi się w kilku wersjach, ale gama tego modelu będzie mniejsza w porównaniu do tego co prezentowało Gallardo.

 

Lamborghini: Na IAA zobaczymy kolejne Gallardo

Mamy ogromną prośbę do dowodzących w Sant'Agata: Przestańcie nam mydlićoczy kolejną wersją Gallardo, a przywieźcie na targi nadstępce „BabyLambo”!. Prosimy choć o koncept, bo kolejne wersje Gallardo sprawiają,że zaczynamy wpadać w szał.

 

Ostatnie Gallardo opuściło taśmę produkcyjną

"Nadejszła wiekopomna chwila!" zwykł mawiać legendarny Pawlak i tosamo mogą powiedzieć polscy fani marki Lamborghini. Oto z taśmy produkcyjnejw Sant'Agata zjechał ostatni egzemplarz Gallardo.

 

Zagato przedstawia jedyne w swoim rodzaju Gallardo

Włoskie Zagato stworzył specjalny samochód, który pokazano wweekend na imprezie Concorso d'Eleganza villa d'Este.

 

Wyścigowe Lamborghini odsłonięte!

Producent aut z Sant'Agata podczas imprezy The Quail, A Motorsport Gatheringzaprezentował mocniejszego i odchudzonego Huracana. Niestety na razie jest toauto na tor.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Gallardo LP 570 4 Super Trofeo Stradale".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019