Wyszukiwałeś:

Gallardo X

LP550 X

2 X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gallardo LP550 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

550 koni w Gallardo

Lamborghini Gallardo porusza się po drogach już od 2003 roku. Od tamtego czasunie odbyła się żadna modyfikacja zarówno pod względem wyglądu jak idynamiki. Pomimo tego samochód nadal wydaje się być ponadczasowy.

 

RWD powraca do Lamborghini

Od paru dobrych lat wszystkie modele produkowane przez włoską stajnięLamborghini posiadały napęd przekazywany na wszystkie koła. Napęd na tył(RWD) ma jednak powrócić i to w wielkim stylu, w modelu GallardoLP550-2.

 

Lamborghini Gallardo w dwóch kolorach

Lamborghini Gallardo LP 560-4 Bicolore to kolejna nowość zaprezentowanapodczas targów Qatar Motor Show. Tym razem wśród zmian pojawisię dwukolorowe nadwozie.

 

Bardzo włoska wersja Gallardo

Lambo z okazji 150 lecia unifikacji Włoch, przygotowało specjalną,limitowaną wersję Gallardo.

 

Ekstremalne Gallardo

Lamborghini przed targami we Frankfurcie ogłosiło, że pokaże coś specjalnego nad Menem. Cały świat, zastanawiał się co to będzie. Spekulowano, ze ma być to Aventador w wersji z odkrytym dachem lub następcaGallardo. Lamborghini zaskoczyło jednak wszystkich.

 

Następca Lamborghini Gallardo w przyszłym roku

Jedna z tajemnic marki Lamborghini została wreszcie ujawniona. W jednym z wywiadów, prezes Lamborghini Stephan Winkelmann zdradził, że następca Gallardo pojawi się w przyszłym roku.

 

Następca Gallardo w kilku wersjach

W 2014 roku Lamborghini zamierza przedstawić światu następcę Gallardo. Okazuje się, że auto pojawi się w kilku wersjach, ale gama tego modelu będzie mniejsza w porównaniu do tego co prezentowało Gallardo.

 

Lamborghini przygotowuje ostatnią wersję Gallardo

Wiele ostatnio pojawia się informacji dotyczących następcy Lamborghini Gallardo, które ma zadebiutować w roku 2014. Zanim jednak dojdzie do tego Włosi przedstawią ostatnią wersję Gallardo.

 

Ostatnie Gallardo bardziej surowe

Plotki docierające z Bolonii rzucają światło na to, czego możemy sięspodziewać po ostatnim produkcyjnej wersji Gallardo. Ten model to jak dotądnajlepiej sprzedające się auto w historii marki.

 

Ostatnie Gallardo opuściło taśmę produkcyjną

"Nadejszła wiekopomna chwila!" zwykł mawiać legendarny Pawlak i tosamo mogą powiedzieć polscy fani marki Lamborghini. Oto z taśmy produkcyjnejw Sant'Agata zjechał ostatni egzemplarz Gallardo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Gallardo LP550 2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019