Wyszukiwałeś:

Gallardo

. Znaleziono 181 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gallardo

Spróbuj też wyszukać: murcielago

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 181 wszystkich):

Bardzo włoska wersja Gallardo

Lambo z okazji 150 lecia unifikacji Włoch, przygotowało specjalną,limitowaną wersję Gallardo.

 

Na narty z Lamborghini Gallardo

Sezon narciarski już prawie puka do naszych drzwi. Niektórzy już powoliodkurzają i serwisują sprzęt lub udają się w poszukiwaniu nowegowyposażenia. Już zaczynają pojawiać się oferty wyjazdu na narty. Zazwyczajw taką podróż najlepiej wybrać się autem terenowym by poradzić sobiena mocno zaśnieżonych drogach. Można również skorzystać zczteronapędowego Lamborghini Gallardo.

 

Mateusz Lisowski testował Gallardo LP600 GT3

Mateusz Lisowski to polski kierowca wyścigowy, który w roku 2009 wygrał Ceska Pojistovna Skoda Octavia Cup. Dwa lata później kierowcapochodzący z Wieliczki został mistrzem Scirocco R-Cup. Teraz ma za sobątesty w Lamborghini Gallardo.

 

Następca Lamborghini Gallardo w przyszłym roku

Jedna z tajemnic marki Lamborghini została wreszcie ujawniona. W jednym z wywiadów, prezes Lamborghini Stephan Winkelmann zdradził, że następca Gallardo pojawi się w przyszłym roku.

 

Następca Gallardo w kilku wersjach

W 2014 roku Lamborghini zamierza przedstawić światu następcę Gallardo. Okazuje się, że auto pojawi się w kilku wersjach, ale gama tego modelu będzie mniejsza w porównaniu do tego co prezentowało Gallardo.

 

Lamborghini przygotowuje ostatnią wersję Gallardo

Wiele ostatnio pojawia się informacji dotyczących następcy Lamborghini Gallardo, które ma zadebiutować w roku 2014. Zanim jednak dojdzie do tego Włosi przedstawią ostatnią wersję Gallardo.

 

Lamborghini Gallardo w dwóch odsłonach

Rozpoczęte targi w Paryżu przynoszą dwie włoskie premiery pochodzące z jednej stajni. Lamborghini zmieniło model Gallardo LP 560-4 oraz prezentujenową wersję LP 570-4 Edizione Tecnica. Oto dwa nowe wcielenia Gallardo imiejmy nadzieję, że to już ostatnie.

 

Ostatnie Gallardo bardziej surowe

Plotki docierające z Bolonii rzucają światło na to, czego możemy sięspodziewać po ostatnim produkcyjnej wersji Gallardo. Ten model to jak dotądnajlepiej sprzedające się auto w historii marki.

 

Lamborghini: Na IAA zobaczymy kolejne Gallardo

Mamy ogromną prośbę do dowodzących w Sant'Agata: Przestańcie nam mydlićoczy kolejną wersją Gallardo, a przywieźcie na targi nadstępce „BabyLambo”!. Prosimy choć o koncept, bo kolejne wersje Gallardo sprawiają,że zaczynamy wpadać w szał.

 

Ostatnie Gallardo opuściło taśmę produkcyjną

"Nadejszła wiekopomna chwila!" zwykł mawiać legendarny Pawlak i tosamo mogą powiedzieć polscy fani marki Lamborghini. Oto z taśmy produkcyjnejw Sant'Agata zjechał ostatni egzemplarz Gallardo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018