Wyszukiwałeś:

Garbus

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Garbus

Spróbuj też wyszukać: trabant vw garbus wolc wagen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Wątek na forum: Stuknęła pięćdziesiątka

fujfujfujfujfujfujfujfuj gozej nisz garbus ~błazej

 

60 lat 'garbusa'

Wczoraj minęła 60 rocznica rozpoczęcia seryjnej produkcji jednego znajbardziej rozpoznawalnych modeli na świecie. Mowa tu o Volkswagenie Kaefer,który w naszym kraju ochrzczony został jako "garbus".

 

Nowiutki Garbus na sprzedaż

Na jednym z brytyjskich serwisów aukcyjnych zamieszczone zostałoogłoszenie sprzedaży srebrnego Garbusa. Dość wyjątkowego Garbusa.

 

W końcu jest! Nowy Garbus

Volkswagen zaprezentował wczoraj następce New Beetle'a. Samochód miałswoją premierę w trzech miejscach na świecie: w Szanghaju, Berlinie orazNowym Jorku.

 

Garbus Paula Newmana na sprzedaż

Paul Newman to postać znana. Zarówno w środowisku filmowym jak iwyścigowym. Właśnie wystawiono na sprzedaż jeden z jego samochodów.Jest to Volkswagen Beetle z 1963 roku.

 

Ikona popkultury w Meksyku

Poprzednia generacja Garbusa - New Beetle - debiutowała na rynkach 13 lat temu.Ja miałem natomiast 11 godzin lotu z Paryża do stolicy PółwyspuJukatan - miasta Cancun, by przewertować informacje prasowe Volkswagena, wktórych niemiecki producent zarzeka się, że najnowsza generacja tegosamochodu, nie powinna już zajmować czołowych miejsc w plebiscycie "Gaycar of the year". The Beetle, bo tak brzmi ksywa nowej serii"chrząszcza", ma teraz trafiać w gusta przeciętnych mężczyzn.Nieprzeciętnych kobiet także. Ale po kolei.

 

Wątek na forum: Volkswagen Beetle: Ikona popkultury w Meksyku

VW Garbus ten najnowszy, to kawal porzadnego i fajnego wozu. Nie ma drugiego takiego auta (w grupie marek popularnych). PT Cruiser nie jest produkowany, a Chevy HHR nie jest dostepny w Polsce. I co wazne ceny sa OK. ~SELO

 

Wątek na forum: Uroczy emeryt podróżuje Volvo

Znany podróżnik Andrzej Sochacki zamierza wyruszyć 15 czerwca w kolejną wyprawę dookoła Europy. Tym razem celem jest ?pokonanie? 30,000 km trasy, w 120 dni, samochodem osobowym?Volvo - 460? . Poprzednio odbył siedem różnych podóży dookoła świat różnymi środkami transportowymi (VW-garbus, samol...

 

Zlot Garbusów nad Bałtykiem

Volskwagen Garbus to samochód, który został zaprojektowany przez Ferdynanda Porsche, a którego wielu uważa za protoplastę 911. Fani tego modelu w sierpniu będą mogli wspólnie wymienić zdania na temat tego modelu.

 

Zlot Garbusów

W nadchodzący weekend na plaży w Travemünde odbędzie się jubileuszowy,10. zlot miłośników Garbusów - Beetle Sunshinetour. Swójudział już zapowiedziało niemal 400 właścicieli różnych generacjiVolkswagena Beetle.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019