Wyszukiwałeś:

Garmin

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Garmin

Spróbuj też wyszukać: mio tom tom tomtom

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Przenośna nawigacja w Volvo

Volvo Car Corporation, we współpracy z firmą Garmin, opracowałaekskluzywny zestaw do nawigacji samochodowej, który wkrótcedostępny będzie we wszystkich nowych modelach samochodów szwedzkiejmarki.

 

Nawigacja jednak nie rozprasza?

Koncentracja kierowców ma ogromny wpływ na bezpieczeństwopodróży. Coraz większy ruch na ulicach oraz trudne warunkiatmosferyczne bez wątpienia nie ułatwiają prowadzenia pojazdu. Liczne opiniePolicji oraz kierowców wykazują, iż urządzenia GPS pozytywniewpływają na zachowania podczas podróży.

 

Nowy, trójwymiarowy Garmin

Na rynku dostępne są już odbiorniki GPS marki Garmin zupełnie nowejgeneracji, które ułatwią prowadzenie pojazdu każdemu kierowcy.

 

Nowy system Dynafleet Volvo

W tej chwili nabywcy usług transportowych mogą w każdej chwili, zapośrednictwem internetu, uzyskać bardzo szczegółową informację natemat tego, co dzieje się z ich ładunkiem - sprawdzić gdzie jest i kiedyznajdzie się u celu. Takie możliwości posiada najnowsza wersja opracowanegoprzez Volvo Trucks systemu informacji transportowej pod nazwą Dynafleet.

 

Nawigacje samochodowe GPS - przegląd nowości 2010

Zbliżający się sezon wakacyjny to prawdziwy okres żniw dlaproducentów nawigacji samochodowych. Postanowiliśmy przyjrzeć siękilku tegorocznym nowościom urządzeń GPS, które dostępne są napolskim rynku. Wszak późniejszy komfort podróży, zaoszczędzonyczas i pieniądze oraz jakość nawigowania, zależą od właściwego wyboruelektronicznej mapy.

 

Wadliwe nawigacje Garmina w Suzuki

Firma Suzuki od 2008 roku współpracuje z firmą Garmin w kwestiidostarczania systemów nawigacyjnych w ramach wyposażenia samochodu.Okazuje się, że istnieje wada konstrukcyjna, która może spowodowaćpożar.

 

Odświeżony Dodge Charger

Dodge przygotował na 2011 rok znacznie odnowioną wersję swojego okrętuflagowego. Koncern Chrysler twierdzi, że jest to jedynie duży face-lifiting,jednak zmiany poszły tak daleko, iż można już mówić o nowym modelu.

 

Uwaga na nawigacje w Volvo!

Do tej pory zdarzało się nam narzekać na nawigacje w samochodach,głównie ze względu na ich słabe zdolności w szybkim i bezbłędnymdoprowadzeniu nas do celu podróży. Nawigacje oferowane za dopłatą wVolvo mogą jednak stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia.

 

Garmin dla Suzuki

Garmin poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Suzuki. W ramachpodpisanej umowy firma dostarczy zintegrowane, samochodowe systemymultimedialno-informacyjne dla aut produkowanych na rynek amerykański w roku2013.

 

Nawigacje Garmin w Citroenie i Hondzie

Firma Garmin będzie dostarczać systemy nawigacyjne do najnowszych wersjimodelu Citroën C1 oraz modeli Honda Civic i CR-V.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019