Wyszukiwałeś:

Gaz

. Znaleziono 1092 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gaz

Spróbuj też wyszukać: lpg instalacja gazowa instalacje gazowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1092 wszystkich):

Wszystko o samochodach Gaz Gazela

Pochodzący z Rosji Gaz Gazela, który oferowany jest zarówno z silnikiem Andorii, jak i Steyra, zadebiutował w Polsce w 2005 roku i od razu stał się wymagającym rywalem dla samochodów marki Kia czy Lublin. Bogata gama wersji podwozia, ekonomiczny silnik i duża przestrzeń ładunkowa to niewątpliwie ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wszystko o samochodach Gaz Sobol

GAZ Sobol to drugi z pojazdów dostawczych oferowanych na naszym rynku przez tego producenta. GAZ Sobol oferowany jest w czterech wersjach nadwoziowych: 3-osobowe podwozie do zabudowy, 3-osobowy skrzyniowy oraz furgon na 3 bądź 7 osób. Jego ładowność waha się od 830 do 1250 kg.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: Ford Mondeo na gaz

To mondeo na zdjeciu nie jest na gaz. Czy cala informacja jest =e wiarygodna? ~pawel73

 

GAZ kupił LDV

Rosyjski producent samochodów GAZ przejął brytyjską firmę LDV,zajmującą się budową mikrobusów i aut dostawczych. Decyzja ozawiązaniu transakcji to wstęp rosyjskiego GAZa do dawno zapowiadanej,międzynarodowej ekspansji.

 

Gaz na polskie drogi

Samochody dostawcze Gaz Gazela oraz Sobol w ciągu 14 lat produkcji zdążyłyszczelnie wypełnić krajobraz ulic od Bugu aż po Kamczatkę. Obecnie terosyjskie pojazdy stają się popularnym elementem także naszych dróg,przede wszystkim ze względu na bardzo atrakcyjną cenę. Jednak kupującydostawczego Gaza musi iść na wiele kompromisów. Czy samochódjest tego wart?

 

"Wesoły gaz" w komorze spalania

Podtlenek azotu znany w świecie motoryzacji jako "nitro" już oddawna jest stosowany w medycynie. Powszechnie stosowany "gazrozweselający" jest jednym ze sposobów na szybkie i bardzo wydajnezwiększanie mocy silnika. Wiąże się to jednak z pewnym ryzykiem.

 

Iveco na Międzynarodowej Wystawie Pojazdów na Gaz Ziemny

Iveco i FPT Industrial wzięły udział w drugiej edycji MiędzynarodowejWystawy Pojazdów na Gaz Ziemny, zorganizowanej przez EuropejskieStowarzyszenie Pojazdów na Gaz Ziemny (NGVA Europe) w Berlin Messe wdniach  7 – 9.06. 2011 r Swoją obecnością obydwie spółki zGrupy Fiat Industrial potwierdzają swoje zaangażowanie na rzeczekomobilności, chcąc pomóc w szerzeniu nawyku stosowania metanu jakopaliwa w transporcie drogowym oraz przekazać jak najszerszym kręgomodbiorców niesłychanie ekologiczne rozwiązania transportowe,które Iveco i FPT Industrial od dawna oferują na rynku.

 

Wątek na forum: Mazda CX-7 na gaz

Witam Czy da się przerobić mazdę cx-7 na gaz bo trochę dużo pali i jaki mogą być tego następstwa?? Pozdrawiam ~KH

 

Przetwarzają prąd elektryczny w e-gaz

Innowacje techniczne to obecnie olbrzymie pole do popisu dla koncernówmotoryzacyjnych, które prześcigają się w różnych nowinkach. Zataką z pewnością należy uznać otwarcie przez Audi wytwórni,która z wody, zielonej energii i CO2 będzie produkować e-gaz, zamiennikgazu ziemnego.

 

Wątek na forum: mistsubishi asx na gaz

Witam, Ja kupiłem 05.07.2013 z opcją gaz za 4,2 tys. Jestem bardzo zadowolony. Zaliczyłem od razu już Bułgarię ponad 3000 km. Wogóle nie widać różnicy gaz czy benzyna. Spalanie 8 litrów gazu w trasie 9,5 w mieście. Przy spokojnej jeździe jak wskazuje komputer powinno być jeszcze mniej. Tankowanie...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021