Wyszukiwałeś:

Geely

. Znaleziono 65 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Geely

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 65 wszystkich):

Duże plany Geely

Tegoroczne targi motoryzacyjne w Chinach będą ważnym wydarzeniem dla jednegoz tamtejszych producentów. Chodzi o markę Geely, która na StarymKontynencie nie jest jeszcze znana, ale niebawem może narobić dużoszumu.  

 

Sprzedaż Volvo: Ford rekomenduje Geely

Chiński producent samochodów Geely Group Holding Co. jest najbardziejpreferowanym, potencjalnym właścicielem Volvo, według opinii aktualnegowłaściciela tej marki, koncernu Ford. Czy Geely jest zatem głównymkandydatem do wykupu szwedzkiej marki?

 

Volvo już (prawie) chińskie!

Choć mówiło się o tym już od dłuższego czasu, to rozmowy wciążsię przeciągały. W końcu jednak w dniu wczorajszym doszło do podpisaniaumowy pomiędzy Fordem a chińskim koncernem Geely, w wyniku którejchińska firma przejmie produkcję osobowych modeli Volvo.

 

Czy kupno Volvo się opłaci?

Przejęcie Volvo przez chiński koncern Geely to bez wątpienia niezwykle ważnewydarzenie w historii motoryzacji. Czy jednak będzie ono mile wspominane zajakiś czas przez chińską firmę?

 

Volvo może być chińskie

Komisja Europejska w dniu wczorajszym zatwierdziła przejęcie Volvo Cars przezchiński koncern motoryzacyjny Geely oraz państwową agencję inwestycyjnąDaqing.

 

Volvo ostatecznie "chińskie"

Prezydium Ford Motor Co. poinformowało, że z dniem dzisiejszym zakończyłofinalnie sprzedaż marki Volvo chińskiemu koncernowi Geely Holding Group.Transakcja została wyceniona na 1,8 biliona dolarów.

 

Geely zniknie z rynku

Chińska marka Geely zostanie świadomie usunięta z rynku w 2012 roku. W zamianza to wielomarkowy producent aut z Azji będzie skupiał się na promowaniuinnych marek w grupie, w skład których od lata tego roku wchodzirównież Volvo.

 

Geely zasili finanse Volvo

Wszyscy z obawą spoglądali na przejęcie marki Volvo przez chińskiego producenta Geely. Obawiano się, że transakcja ta to początek końca marki Volvo. Na szczęście stało się całkiem inaczej i widać, że szwedzka markarozkwita pod skrzydłami chińczyków. Niedługo rozkwitnie jeszcze bardziej.

 

Geely i Volvo chcą być jak Audi i Mercedes

Ambicje chińskiego konsorcjum, pod skrzydłami którego znajduje sięobecnie Volvo, są bardzo wysokie. Władze firmy chcą dogonić w krótkimczasie europejską czołówkę.

 

Za chwilę premiera Geely GC9

Już 15 grudnia odbędzie się premiera nowego modelu Geely GC9. Producentopublikował już pierwsze zdjęcia oraz informacje.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021