Wyszukiwałeś:

Gemballa X

Mistrale X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gemballa Mistrale

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

750KM w czterodrzwiowym coupe

Specjaliści od tuningu Porsche, firma Gemballa, przygotowali właśniewyjątkową edycję modelu Panamera. Gemballa Mistrale będzie dysponować mocądo 750 koni mechanicznych.

 

Enzo jak myśliwiec

Firma Gemballa znana jest w świecie motoryzacji z tuningowaniasamochodów marki Porsche. Tym razem na tapetę trafiła włoska produkcja- Ferrari Enzo, które zostało przemienione w pojazd przypominającysamolot.

 

Gemballa się odradza

Praktycznie każdy producent aut ma swojego tunera, który poprawia samochody i wypuszcza limitowane edycje aut dostępnych w salonach. Nie inaczejjest z markami produkującymi auta luksusowe czy też sportowe. Większośćmodeli Porsche to auta pożądane i kultowe. Przebijają je tylko wersjespecjalne lub te z dopiskiem Gemballa.

 

Gemballa będzie w Polsce!

Gemballa to jeden z najbardziej ekstrawaganckich tunerów na świecie,znany z ekskluzywnych i oryginalnych modyfikacji najbardziej pożądanychsupersamochodów. Już niedługo z usług tej niemieckiej firmy będąmogli korzystać także Polacy – premiera krajowego przedstawicielstwabędzie miała miejsce podczas wyścigowej imprezy Verva Street Racing jużpiętnastego września w Warszawie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Gemballa Mistrale".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019