Wyszukiwałeś:

Gemballa

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gemballa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: Gemballa Porsche Carrera GT

Cu z tego jak mojem Bugatti ma napięd 4x4 i mogiem niem polem łorać i jest najsiebsie łod lymuzyn ze stolecy . ~głospodaż 500 ha

 

Gemballa Porsche Carrera GT

Słynny, niemiecki tuner Uwe Gemballa postanowił nadać nieco więcejcharakteru ultra-sportowemu modelu Porsche Carrera GT. Jak za pociągnięciemmagicznego pędzla srebrna strzała Porsche otrzymała jaskrawy, czerwony kolornadwozia, a pod maskę 650 koni mechanicznych.

 

Małe Cayenne a`la X3

Po  sukcesie modelu Cayenne Porsche postanowiło zaryzykować dalszewejście w segment, w którym czołowi producenci odnotowują co rokucoraz większe zyski. Do gamy modeli może niebawem dołączyć kolejny model,który będzie bezpośrednim rywalem dla BMW X3.

 

750KM w czterodrzwiowym coupe

Specjaliści od tuningu Porsche, firma Gemballa, przygotowali właśniewyjątkową edycję modelu Panamera. Gemballa Mistrale będzie dysponować mocądo 750 koni mechanicznych.

 

Enzo jak myśliwiec

Firma Gemballa znana jest w świecie motoryzacji z tuningowaniasamochodów marki Porsche. Tym razem na tapetę trafiła włoska produkcja- Ferrari Enzo, które zostało przemienione w pojazd przypominającysamolot.

 

Tuner Porsche zaginął w Afryce

Uwe Gemballa, właściciel firmy specjalizującej się w tuningowaniu aut markiPorsche, od kilku dni jest poszukiwany w Afryce Południowej.

 
 

Szalone Cayenne od Gemballa

Firma Gemballa, znana z tuningowania samochodów marki Porsche pokazałpierwszy projekt po zaginięciu właściciela firmy, Uwe Gemballa. Tym razem nawarsztat trafiło Cayenne.

 

Gemballa się odradza

Praktycznie każdy producent aut ma swojego tunera, który poprawia samochody i wypuszcza limitowane edycje aut dostępnych w salonach. Nie inaczejjest z markami produkującymi auta luksusowe czy też sportowe. Większośćmodeli Porsche to auta pożądane i kultowe. Przebijają je tylko wersjespecjalne lub te z dopiskiem Gemballa.

 

Gemballa będzie w Polsce!

Gemballa to jeden z najbardziej ekstrawaganckich tunerów na świecie,znany z ekskluzywnych i oryginalnych modyfikacji najbardziej pożądanychsupersamochodów. Już niedługo z usług tej niemieckiej firmy będąmogli korzystać także Polacy – premiera krajowego przedstawicielstwabędzie miała miejsce podczas wyścigowej imprezy Verva Street Racing jużpiętnastego września w Warszawie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019