Wyszukiwałeś:

Genesis

. Znaleziono 109 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Genesis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 109 wszystkich):

Genesis: Flagowy Hyundai

Na wystawie motoryzacyjnej w Detroit zadebiutuje Hyundai Genesis, pierwszyHyundai z napędem na tylne koła, pierwszy z silnikiem V8 oraz pierwszy takbogato i luksusowo wyposażony.

 

Koreańskie Coupe z tylnym napędem nadchodzi

Hyundai Genesis Coupe to nowy koreański wzorzec w klasie 300-konnych sportowychcoupe dostępnych za akceptowalną cenę. Najmocniejsza wersja tego modeludysponuje mocą 306 KM.

 

Hyundai Genesis Samochodem Roku za Oceanem!

Pierwszy dzień prasowy podczas targów motoryzacyjnych w Detroit był jakzawsze okazją do wręczenia nagród w plebiscycie na amerykańskisamochód oraz "ciężarówkę" roku. Zwyciężyłyodpowiednio Hyundai Genesis oraz Ford F-150.

 

Hyundai Genesis Coupe: Totalne zaskoczenie

Przyzwyczailiśmy się już do faktu, że Hyundai produkuje bardzo poprawnesamochody nie wzbudzające większych emocji, przeznaczone dla masowegoodbiorcy. Dlatego na widok czerwonego coupe z silnikiem o pojemności 3,8 litraw układzie V6 z napędem na tylną oś dość mocno podskoczył nam puls...

 

Hyundai Genesis Coupe RM500

Na temat modelu Hyundai Genesis Coupe zdania są podzielone. Jednym auto siębardzo podoba i chcieliby oni mieć takie w swoim garażu, a drudzy jakonajwiększy argument przeciwko temu autu podają, "że przecież to i takKoreańczyk". Tym drugim usta może zamknąć Hyundai Genesis Coupe RM500,które zostało zaprezentowane podczas targów SEMA 2011.

 

Hyundai Genesis Coupe: Dar od Boga

W Księdze Rodzaju znajdziemy opis stworzenia świata. Według wierzeń i tegoco w niej zapisano Bóg stworzył świat w ciągu 7 dni i ostatniego dniaodpoczywał. Nie odpoczywał, dotarliśmy do pradawnych zapisków,które mówią, że  Bóg dnia 7 stworzył coś, co fani motoryzacji wielbią najbardziej – tylny napęd.

 

Hyundai Genesis w nowej odsłonie

Koreańczycy postanowili dać światu nową generację modelu Genesis. Topowalimuzyna z Korei wygląda jeszcze bardziej dostojniej niż poprzednik.

 

Hyundai Genesis: Czy to jeszcze Hyundai?

Widząc ten model, wielu moich znajomych mocno się dziwiło, usłyszawszy, żemają do czynienia z Hyundaiem. Koreańska marka nie kojarzy się bowiem,przynajmniej w Europie, z luksusowymi limuzynami. A do takiego miana aspirujeHyundai Genesis.

 

Hyundai Genesis - nowe opcje

Hyundai ogłosił listę wyposażenia dodatkowego w swojej flagowej limuzynie -Genesis. Tych elementów wcześniej w luksusowym aucie koreańskiegoproducenta nie było.

 

Hyundai Genesis Coupe - to już koniec

To już koniec sportowego Hyundaia Genesis Coupe. Koreański producentzadecydował o zakończeniu produkcji. Rocznik 2016 jest ostatnim, którypojawi się w sprzedaży.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019