Wyszukiwałeś:

Geneva X

Motor X

Show X

. Znaleziono 267 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Geneva Motor Show

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 267 wszystkich):

Kia Picanto po faceliftingu oficjalnie

Mimo że premiera unowocześnionego Picanto szykowana jest dopiero na marcowysalon w Genewie, Kia już pokazała pierwsze zdjęcia malucha po liftingu.

 

Nowy Morgan na Geneva Motor Show

Salon Geneva Motor Show 2015 już za niespełna miesiąc, a na nim premiera,która nie zdarza się często. Nowy model pokaże nam firma Morgan MotorCompany.

 

Lexus na Genewę szykuje coś specjalnego

Miesiąc przed salonem samochodowym w Genewie, producenci rozpędzają się z zapowiedziami nowych modeli. Lexus jest kolejną marką, która obiecuje ciekawe nowości.

 

Czy Lexus szykuje swojego Yarisa?

Fani Lexusa czekają na targi w Genewie z niecierpliwością - producent zapowiedział premierę nowego modelu, ale wciąż niewiele o nim wiadomo.

 

Genewa 2015: usłyszeliśmy nowego Morgana

Morgan dozuje informacje dotyczące nowego modelu. Wszystkiego dowiemy siędopiero na salonie Geneva Motor Show 2015, a dzisiaj możemy usłyszeć wyjątkowe brzmienie silnika brytyjskiego wozu.

 

Geneva Motor Show 2015

To już 85. edycja jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych nie tylko naStarym Kontynencie. Jak zwykle na Geneva Motor Show nie zabraknie licznychnowości, ciekawych aut koncepcyjnych oraz pięknych hostess. Jest w czymwybierać. Zapraszamy!

 
 
 

Geneva Motor Show 2015: Koenigsegg Regera

 

Ośmiocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 5 litrów gwarantuje 1100KM mocy maksymalnej. Jednak nie jest on najważniejszym elementem układu napędowego Koenigsegga Regery. Zestaw trzech motorów elektrycznych - dwa umieszczone przy każdym z tylnych kół, a trzeci pracuje przy wale korbowym - dodają ponad 515kW i nie mają obecnie konkurencji wśród drogowych samochodów.

 

Motor Show w Poznaniu - pierwsze informacje

Między 10 a 12 kwietnia będziemy mieli okazję zwiedzać wystawy na targachMotor Show w Poznaniu. Nie zabraknie na nich polskich premier aut, któreniebawem wyjadą na nasze drogi - sprawdźcie, czego można się spodziewać.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Geneva Motor Show".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019