Wyszukiwałeś:

Gerard X

Lopez X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gerard Lopez

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Wieści z Paddocku: Kubica u Rosjan?! Loeb bez superlicencji

Renault, team do którego trafi Robert Kubica w przyszłym sezonieFormuły 1 zastanawia się nad sprzedażą swego zaplecza! Podobno są dwajpotencjalni nabywcy.

 

F1: Kto kupi Renault?

Nie kończą się spekulacje na temat przejęcia zespołu Roberta Kubicy -Renault. Lista potencjalnych kupców się wydłuża.

 

F1: Nowy właściciel Renault potwierdzony

W oficjalnym komunikacie Renault ujawniło nazwisko swojego nowego,głównego sponsora strategicznego. Zgodnie z przypuszczeniami jest nimluksemburski biznesmen Gerard Lopez, właściciel firmy Genii Capital.

 

F1: Sytuacja Pietrowa nadal niejasna

Robert Kubica nie musi się obawiać o swoją przyszłość w Formule 1. Coinnego jego partner z zespołu Renault, Witalij Pietrow. Okazuje się bowiem,że wcale nie jest pewne, że Rosjanin pozostanie we francuskiej ekipie nakolejne sezony.

 

LRGP: Rachunek sumienia Lopeza

Właściciel zespołu Lotus Renault GP Gerard Lopez postanowił zabrać głos wsprawie pogarszającej się formy ekipy z Enstone w ostatnich wyścigach. Swojąwypowiedź zamieścił na oficjalnym BLOGu zespołu LRGP. O to co napisał.

 

F1: Grosjean zastąpi Heidfelda w Singapurze?

Nick Heidfeld, który na początku sezonu F1 niespodziewanie zastąpił wekipie Lotus Renault GP kontuzjowanego Roberta Kubicę, od pewnego czasuznajduje się pod ostrą falą krytyki. Pojawiły się głosy, że w Singapurzejego bolid może poprowadzić testowy kierowca zespołu Romain Grosjean.

 

Robert Kubica dostaje wypłatę

Robert Kubica już niebawem ogłosi co z jego przyszłością w sporcie motorowym. Tymczasem szef zespołu Renault Gerard Lopez powiedział miesięcznikowi "Auto Motor und Sport", że Robert otrzymuje swoje wynagrodzenie, mimo, że nie jest obecny na starcie wyścigów.

 

Kimi Raikkonen wraca do F1!

W ostatnich tygodniach nasiliły się plotki o powrocie fińskiego mistrza świata, Kimiego Raikkonena do Formuły 1. Wszystko miało się odbyć za sprawą Williamsa, który rzekomo negocjował kontrakt z Raikkonenem. Fin powróci do F1, ale za kierownicą bolidu Lotus Renault GP.

 

Lotus: Nie ma czasu dla młodych kierowców

Gerard Lopez w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, jakimi kryteriamikierować się będzie Lotus przy wyborze drugiego kierowcy, który wprzyszłym sezonie Formuły 1 będzie partnerem Kimiego Raikkonena. Szanse namiejsce w czarno-złotym kokpicie mają nie tylko Witalij Pietrow i Bruno Senna.

 

Kto kupi Lotusa?

Wciąż nie wiadomo co z przyszłością Grupy Lotus. Jak na razie pojawiają się wciąż te same plotki, które rzekomo mają co raz bardziejwiarygodne źródła.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Gerard Lopez".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019